Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Demi Lovato pověsila drogy na hřebík: Platí za to daň, ROSTE DO ŠÍŘKY!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Smutný pohled
Kdyby se minulé léto nepředávkovala heroinem, mohla být Demi Lovato (26) už sedm let čistá. Jenže na kdyby se v životě nehraje a zpěvačka na svou abstinenční pouť musela vyplout znovu. Může být ráda, že po smrtícím koktejlu drog vůbec žije, zřejmě navždy ale může dát sbohem štíhlé postavě. Nikdy dřív totiž neoblékala větší číslo oblečení než právě nyní.

Po rozchodu s Henrim Levim, parťákem z odmašťovny, vypadá Demi Lovato šťastnější než kdy dřív. K rozdávání úsměvů a aspoň zdánlivé životní rovnováze jí patrně pomáhají hory dobrého, ale nezdravého jídla. Jak jinak si vysvětlit, že teď obléká vůbec největší velikost oblečení.

Zpěvačka viditelně nabírá na váze a zdá se, že je jí to úplně jedno. Aby také ne, vždyť před půlrokem hrozilo, že už se nikdy neprobudí. Hazard s drogami u ní vygradoval natolik, že si namíchala smrtící kombinaci, ve které nechyběl heroin, a skončila na několik dní v kómatu.

V minulosti přiznala, že její „feťácká kariéra“ odstartovala mícháním kokainu s vodkou. V nemocnici naštěstí hrobníkovi z lopaty utekla a z protidrogové léčebny se vrátila s čistým štítem. Léčila se však už poněkolikáté, takže se dá očekávat, že to opět nemusí dopadnout.

Demi tento týden na Instagramu mlátila hlavou o stěnu, protože nebýt loňského karambolu, byla by už sedm let čistá. „Je to přesně sedm let od okamžiku, kdy jsem poprvé začala abstinovat. Ale ničeho nelituji, protože jsem ty chyby potřebovala udělat. Jen už nesmím nikdy neudělat, o co přesně šlo: hrozné chyby,“ spytovala zpěvačka svědomí.

Nezbývá než někdejší hvězdě Disney Channelu držet palce, aby už tentokrát vážně vydržela. Nějaké to kilo navíc je v tomto boji naprostá malichernost.

Související články

Další články