Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Demi Lovato potřebovala nutně pomoci s bulimií: Všichni ji nechali ve štychu

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Bulimie
Zpěvačka Demi Lovato (27) se v oblíbeném americkém pořadu The Ellen DeGeneres Show rozpovídala o tom, jak bojovala s poruchou příjmu potravy. Když potřebovala pomoc, od těch, od kterých to čekala, se jí nedočkala.

Někdejší Disney hvězdička si během let prošla mnohým. Demi Lovato několikrát spadla na samé dno, ale vždy se jí podařilo vyšvihnout se zpět na vrchol. Když si zrovna nezahrávala s návykovými látkami, tak pokoušela zdraví. Trpěla poruchou příjmu potravy, k níž jí dopomohl hlavně její management.

Kvůli dortu plakala

Demi se v The Ellen DeGeneres Show svěřila, že když dostala k sedmadvacátým narozeninám dort, rozplakala se. To proto, že její bývalý management extrémně kontroloval, čím se Demi stravuje. Šli po ní natolik, že se Demi nikdy nedočkala ani narozeninového dortu a podobných věcí. "Takové maličkosti mě učinily naprosto nešťastnou," řekla Lovato.

Když byla někde v hotelu, dokonce jí sebrali telefon, aby si nemohla objednat pokojovou službu. Z šaten pak vždy sesbírali veškeré jídlo obsahující cukr. Nepomohli jí zotavit se z poruchu příjmu potravy, což vedlo k následnému relapsu. "Moje bulimie se dostala do opravdu špatného stádia, tak jsem poprosila o pomoc, které jsem se nedočkala," vzpomínala Demi.

"Cítila jsem se opuštěná, tak jsem hodně pila," vysvětlovala.

Přičichla k drogám

"V ten stejný den jsem vyrazila na party, kde byly i jiné věci než jen alkohol. To bylo tři měsíce před tím, než jsem se předávkovala. Udělala jsem rozhodnutí, která mě dovedla tam, kde jsem dnes. To moje jednání mě uvedlo do pozice, ve které teď jsem. Myslím si, že je důležité, že tady teď sedím a vyprávím vám, čím jsem si prošla. Pokud si něčím takovým budete procházet, zvládnete to," motivovala ostatní.

Související články

Další články