Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Demi Lovato o hrozivém předávkování: Tři mrtvice a infarkt, dávali mi 10 minut života

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
na hraně
Již brzy bude mít Demi Lovato (28) na YouTube vlastní dokument s názvem Demi Lovato: Dancing With The Devil, kde odkrývá části svého života, o kterých dosud nemluvila. Jednou z těch nejpodstatnějších je její předávkování v roce 2018, které málem nepřežila. V jeho důsledku prodělala tři mrtvice a infarkt, což vedlo k trvalému poškození mozku.

23. března vyjde na YouTube dokument zpěvačky Demi Lovato, která v něm promluví o svém životě tak do detailů, jako ještě nikdy dřív. Pochopitelně se dotkne i tématu předávkování z roku 2018, kdy o ni měli strach její příbuzní, přátelé i fanoušci.

Předávkování drogami nezažila Demi poprvé, až nyní se ale ocitla skutečně na hraně života a smrti a byl zázrak, že vůbec přežila. „Překročila jsem hranici, za kterou jsem nikdy předtím nešla. Prodělala jsem tři mrtvice a infarkt, doktoři si mysleli, že budu žít nanejvýš dalších 10 minut,“ řekla zpěvačka v traileru k dokumentu.

Demi Lovato není prvoplánovou kráskou a během kariéry byla kritizována za svůj vzhled, za kilogramy navíc, a právě negativní stránka slávy ji dovedla k alkoholu a drogám, na kterých byla dlouhodobě závislá.

Střízlivost

Fanoušci Demi jsou dnes pochopitelně zvědaví, jestli se po své poslední ošklivé zkušenosti drží od alkoholu a drog dál a je střízlivá. Na tuto otázku v dokumentu odpověděla pouhým ostrým pohledem do kamery. Víc se lidé tedy zřejmě dozví až v samotném čtyřdílném dokumentu.

Související články

Další články