Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Demi Lovato nevydržela bez koksu půl hodiny: Míchala ho s vodkou, pak přišel heroin a pád na totální dno

Demi Lovato na tom není vůbec dobře.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Včera obletěla svět šokující zpráva, že se oblíbená interpretka Demi Lovato (25) předávkovala heroinem. Zpěvačka má dlouhodobé problémy s alkoholem a drogami. Dlouhých šest let zvládla abstinovat a nedotkla se kapky alkoholu. V současné době do toho bohužel opět spadla. Nejenom, že pije, ale nyní lítá i v těžkých drogách. S touhle kráskou to nevypadá vůbec dobře.

Demi Lovato nemá vůbec lehký život. Prakticky od puberty bojuje se závislostí na alkoholu a drogách. I přesto, že je úspěšná, boří žebříčky světových hitparád, tak nedokáže ovládnout touhu po návykových látkách.

Poprvé se k závislosti přiznala v roce 2010, kdy jí bylo pouhých sedmnáct let. „Nedokázala jsem bez kokainu vydržet déle než půl hodiny. Jela jsem na letiště a pila nenápadně ze Sprite láhve vodku. Bylo devět ráno a já jsem v autě zvracela jen proto, abych byla střízlivá a mohla nastoupit na letadlo do Los Angeles a nikdo nic nepoznal,“ přiznala před lety zpěvačka.

Zpěvačka měla velmi těžké dospívání, kdy ji spolužáci ve škole šikanovali a ona trpěla vážnými psychickými problémy. Přejídala se, poté hubla a začala trpět poruchou příjmu potravy. Berličky si začala nacházet v kokainu a vodce.

Už několikrát se vnadná kráska léčila, podařilo se jí její démony porazit, ale vyhráno stále nemá. Podle informací TMZ byla včera převezena ze svého domu do nemocnice, protože se předávkovala heroinem.

Její stav je vážný a Demi to evidentně nezvládá. O své závislosti mluví na veřejnosti, aby pomohla druhým lidem. „Když jsem nastoupila na léčení, lékař mi řekl, že můžu léčbu tajit a nechat si ji pro sebe, nebo ji můžu sdílet s veřejností a pomoci tak někomu jinému,“ prohlásila.

Následně vydala singl Sober, kde se omlouvá rodičům za to, že znovu pije. „Každý den bojuji. Některé dny jsou jednodušší, jiné těžší. Na pití a paření zapomínám díky své práci, raději se soustředím na fyzické zdraví a psychickou pohodu,“ řekla loni pro magazín People

Mohlo by vás zajímat

Další články