Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Demi Lovato je na tom hodně špatně: Předávkovala se heroinem a její stav je vážný!

Demi Lovato se předávkovala heroinem.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Je krásná, úspěšná a bohatá. Jeden by si řekl, že Demi Lovato (25) má vše, co by si obyčejný smrtelník přál. Bohužel už několik let má tahle zpěvačka problém s drogami a alkoholem. Před pár lety přiznala, že byla závislá na kokainu a vodce. Drogy s alkoholem si dokonce brala i do letadla, protože by bez nich cestu nezvládla. Podle čerstvých informací na tom není zrovna dobře. Byla převezena do nemocnice poté, co se předávkovala heroinem.

Oblíbená zpěvačka Demi Lovato byla převezena do nemocnice v LA potom, co se předávkovala ve svém domě heroinem. Portál TMZ uvedl, že byla zpěvačka převezena ze svého domu do nespecifikovaného zdravotnického zařízení potom, co se předávkovala heroinem.

Zatím není stav zpěvačky známý, ale měla by se nacházet v jedné z místních nemocnic. Demi měla problémy s drogami již v minulosti a evidentně se jich nezbavila. Dlouhou dobu brala kokain a kombinovala ho s vodkou.

Na toto téma se již několikrát vyzpovídala v různých pořadech a o svém bouřlivém období také natočila song. Bohužel se drog zatím nezbavila. Kokain poprvé zkusila v sedmnácti letech a od té doby se to s ní táhlo.

„Milovala jsem to. Když jsem poprvé ochutnala tolik kokainu, tak jsem se cítila úplně mimo kontrolu,“ přiznala zpěvačka. Půvabná interpretka se také rozpovídala o svém rodině. „Můj otec byl závislý alkoholik, ale máma se mě snažila celou dobu držet od drog dál.“

Tak snad se z toho úspěšná zpěvačka dostane.

Související články

Další články