Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Demi Lovato je na dobré cestě: 27. narozeniny slaví s kily navíc, zato bez drog

+ Dalších 8 fotografií
Oslavenkyně
Zpěvačka a herečka Demi Lovato dnes slaví své sedmadvacáté narozeniny a dost možná o trochu víc než předešlé roky. Loni na konci července se totiž předávkovala drogami natolik, že se lékaři divili, že je ještě vůbec naživu. Demi žije jako na horské dráze. Své místo na výsluní si drží už dlouho, nicméně už několikrát spadla na úplné dno, a tak budeme doufat, že její oslava skončí u dortu a skleničky šampusu.

Kromě boje s drogami, se kterými koketuje už přes deset let, válčí Demi Lovato poslední rok i s váhou. Známá potížistka, která se před deseti lety proslavila v seriálu Sonny ve velkém světě vysílaném na Disney Channel, se už několikrát chtěla dostat zpátky do formy. Jenže kromě vytoužené postavy se dostavila porucha příjmu potravy – anorexie.

Po zkušenostech, které tato mladá hvězdička má, se ani není čemu divit. Podle jejích excesů lze usuzovat, že nepatří zrovna k nejvyrovnanějším osobnostem. Po míchání kokainu s vodkou, kdy trpěla zároveň anorexií, hodně přibrala a dál se utápěla v depresích. Pobyt v psychiatrické léčebně jí, zdá se, alespoň trochu pomohl. Od drog se už drží dál, zato se zvětšila do šířky. Se štíhlou postavou se asi může na nějaký čas rozloučit. Nejdůležitější teď je, aby se dala psychicky do pořádku…

Podle jejího narozeninového příspěvku to vypadá, že je na dobré cestě. Je obklopena lidmi, kteří stále věří v její talent a potenciál… Spolu s majitelem nahrávacího studia Scooterem Braunem jí popřála a zazpívala „Všechno nejlepší“ i zpěvačka Ariana Grande.

Mohlo by vás zajímat

Další články