Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Demi Lovato bilancuje na hranici života a smrti: Psychické problémy, rozchod a opuchlá tvář

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
demi na dně
S Demi Lovato (26) to je jako na horské dráze. Jednou se oblíbená zpěvačka utápí v šílených depresích, poté se snaží předávkovat drogami a následně je opět zamilovaná. V současné době je spíše v nějakém mezidobí, kdy se rozešla se svým posledním partnerem a snaží se vrátit do normálního života. Ve své nejlepší formě ale rozhodně není.

Zpěvačka Demi Lovato se údajně rozešla s přítelem Henrym Levym a na večeři vyrazila se svými kamarádkami. Zatím to vypadá, že se nijak nehroutí a ani se nepokouší o další sebevraždu. Jenomže to se může každým dnem změnit.

Na Demi je vidět, že je velmi opuchlá a má pořádných pár kilo navíc. O nejlepší formě jejího života rozhodně nemůžeme mluvit. Americká zpěvačka si prošla šíleným obdobím. Absolutně nezvládla svoji slávu a míchala kokain s vodkou.

V té době také trpěla anorexií a měla velké problémy. Následně hodně přibrala, ale deprese pokračovaly dál, až zpěvačka skončila v psychiatrické léčebně. Nyní to vypadá, že je na dobré cestě, tak snad jí to vydrží.

Související články

Další články