Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dělí je třiadvacet let: Vendula Pizingerová (48) a Markéta Konvičková ukázaly těhotenská bříška

Dělí je třiadvacet let: Vendula Pizingerová (48) a Markéta Konvičková ukázaly těhotenská bříška
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
galerie
Markéta Konvičková (25) a Vendula Pizingerová (48) jsou jedny z mála slavných českých maminek, které se ještě nepochlubily těhotenským bříškem. Obě dvě jsou ve čtvrtém měsíci těhotenství s tím, že mladinká zpěvačka zatím neví, co přesně ji čeká. Zato Vendula je ostřílená máma.

Vendula Pizingerová (48) všechny překvapila, když ve svých osmačtyřiceti letech oznámila těhotenství. Nyní je ve čtvrtém měsíci a i přes svůj vyšší věk si toto období náramně užívá. S partnerem Josefem se již miminka nemohou dočkat.

Podobně je na tom i oblíbená zpěvačka Markéta Konvičková, která je také ve čtvrtém měsíci, ale rodit bude poprvé. Zatím vše vychází podle plánu a obě dvě nastávající maminky se těší dobrému zdraví.

Markéta, kterou si lidé pamatují hlavně ze SuperStar se před několika týdny pochlubila lidem, že se svým manželem pilotem čekají prvního potomka. "Ten nejkrásnější dárek k mým dnešním narozeninám," napsala zpěvačka k snímku, na kterém ukázala rostoucí pupík.

Pozadu nezůstala ani Vendula, která využila hezkého počasí a vyrazila s budoucím tatínkem do přírody. "Nic není věčné kromě nás. Tak se těším na život. Každý den. Na všechno, co přinese," napsala dojatá Vendula."Nejsem idealista, tak vím, jak věci chodí! Ale přese všecko! Jo!"

A že Vendula ví, o čem mluví. Karel Svoboda, se kterým má dnes dvanáctiletého syna Jakuba, se zastřelil a dcera Klárka, kvůli které později založila Kapku naděje, zemřela ve čtyřech letech na leukémii...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy