Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dělí je od sebe 53 let: Gary si svou nevěstu (77) vzal za ženu, když mu bylo pouhých 17

Jejich vztahu nikdo moc nepřál.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Bizár

Dělí je od sebe třiapadesát let, ale ani to pro ně není překážkou. Almeda (77) a Gary (24) Hardwickovi se seznámili v roce 2015 na pohřbu a za dva týdny se vzali. V době seznámení bylo Garymu pouhých sedmnáct let a Almedě jednasedmdesát. Jak informoval web Daily Star, pár je ve svazku manželském již šest let a podle všeho jsou do sebe stále velmi zamilovaní.

Gary Hardwickovi z amerického Tennessee bylo pouhých sedmnáct let, když se v roce 2015 poprvé setkal s ovdovělou Almedou. Viděli se na pohřbu jejího syna (†45) a po dvou týdnech známosti se vzali. Gary říká, že ho přitahovaly její jiskřivě modré oči, a ani ona od něj nedokázala na pohřbu odtrhnout zrak, jak informoval web Daily Star.

Svatba i přes počáteční rozpaky a nesouhlas příbuzných proběhla a podle informací již zmíněného webu stála necelé čtyři tisíce korun. Po svatbě se dvojice přestěhovala do Almedina domu, kde s nimi bydlí i její vnuk, který je nyní jen o tři roky starší než její manžel. „Nehledala jsem cíleně mladého muže, ale Gary prostě přišel. Hned jsem věděla, že on je ten pravý,“ nechala se slyšet.

Prodělala infarkt

Nedávno však bizarní pár prošel těžkou zkouškou. Almeda totiž měla infarkt a Gary se o ní velmi obával. Na svém Tik Toku poděkoval všem fanouškům za projevení „ohromující lásky a podpory“. Zároveň uvedl, že ji miluje víc než kdy jindy, jak uvedl The Sun.

Pár je na sociálních sítích velmi otevřený, a to v otázkách intimního života. Jednou dokonce Gary popsal i jejich první společnou svatební noc. „Bylo to úžasné, nad rámec mých nejdivočejších snů. Opravdu je to moje vysněná žena a po fyzické stránce nemůže být náš vztah lepší,“ nechal se slyšet.

Pár má dokonce účet na OnlyFans, kam přidávají peprné fotografie z osobního života.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy