Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Delfín Adolfeen si podá Pazderkovou s Horváthem: Nekorektní humor a drzé otázky

Iva Pazderková a Pavel Horváth v NEČUM NA MĚ SHOW
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
NEČUM NA MĚ SHOW

Diváci a fanoušci plyšového delfína Adolfeena chtějí jeho novou talkshow NEČUM NA MĚ SHOW na Prima COOL! Potvrdili to během minulého týdne několika tisícovkami hlasů v anketě na webu chcinacool.cz. Pilotní díl dosáhl na YouTube přes 175 tisíc zhlédnutí a dostal se do TOP 10 trendujících videí. A teď míří nejšílenější talkshow všech dob do vysílání stanice Prima COOL, kde odstartuje novým dílem už dnes 3. května ve 21.00. #necumname.

Plyšový maňásek Adolfeen se stal fenoménem českého internetu během první vlny koronavirové pandemie v březnu 2020.

Tehdy vypustil svůj megahit Corona Firus, který má dnes na svém kontě přes tři a půl milionu zhlédnutí a delfína vystřelil na přední příčky top trendů na YouTube.

Od té doby dráždí plyšák svými absurdními, sarkastickými a drzými videi, ve kterých reflektuje aktuální dění, mladé i starší diváky.

"Mám neskutečnou radost. Čeká mě úplně jiná disciplína než cokoli, co jsem doposud dělal. Vnímám to jako obrovskou výzvu. A přiznávám, že jsem nervózní. Adolfeen sice vypadá sebevědomě až na půdu, furt je to ale jenom loutka. Pořád má mou ruku v těle a mluví mými hlasivkami," přiznává Dominik Turza, známý jako DJ Roxtar, který stojí za plyšovým delfínem.

A které známé tváře si do nových dílů talkshow pozve? "Hosty odtajníme už brzy. A můžete očekávat masakr. Adolfeen je musí rozprášit, nesmí s nimi mít slitování. Ať na mě budou režisér s dramaturgem sebevíc křičet, toho plyšového delfína neumravní."

Plyšový delfín Adolfeen si do první epizody pozval herečku Ivu Pazderkovou a fotbalistu Pavla Horvátha, oba zaskočil svými drzými a sarkastickými otázkami.

Ivě se delfín podíval do kabelky a našel nejeden poklad, například bičík. "Ivo, myslíš, že máš po tomhle vystoupení ještě nějakou důstojnost?" ptal se škodolibě Adolfeen.

"Myslím, že ne. Ve chvíli, kdy se mi u nohou plazí damák, co vystudoval alternu, s hlavou pudla, můj kámoš na mě mluví skrz plyšového delfína, držím v ruce bičík a tvářím se, že kabelka z roku 2001 z tržnice je moje, tak horší už to být nemůže," smála se herečka.

Fotbalista Pavel Horváth pak čelil otázkám mimo jiné na svou váhu a zuby. "Zeptám se mámy," reagoval na otázku Adolfeena, jestli ho neměla matka s bobrem.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy