Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Delfín Adolfeen přichází s krutopřísnou talkshow: Nekorektní humor a vyplašená Eva Burešová

Delfín Adolfeen přichází s krutopřísnou talkshow: Nekorektní humor a vyplašená Eva Burešová
Zdroj: youtube.com
video
Stanice Prima COOL a hit sociálních médií plyšový maňásek Adolfeen společně natočili zkušební, pilotní díl snad nejšílenější talkshow všech dob – NEČUM NA MĚ SHOW. Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, si v něm nebere servítky a svou drzostí a humorem na hraně šokoval hosty Evu Burešovou i Vlastu Plamínka. Pilotní díl je nyní k dispozici ke zhlédnutí na YouTube, o dalším osudu show rozhodnou diváci svým hlasováním na chcinacool.cz. Adolfeen vyzývá všechny: #necumname #pomozteminaprimacool.

Plyšový maňásek Adolfeen se stal fenoménem českého internetu během první vlny koronavirové pandemie v březnu 2020. Tehdy vypustil svůj megahit Corona Firus, který má dnes na svém kontě přes tři a půl milionu zhlédnutí a delfína vystřelil na přední příčky top trendů na YouTube.

Od té doby dráždí plyšák svými absurdními, sarkastickými a drzými videi, ve kterých reflektuje aktuální dění, mladé i starší diváky. Nyní chce jít ještě dál a přinést na obrazovky Prima COOL vlastní talkshow.

Do pilotní epizody Nečum na mě show, která je nyní k dispozici na YouTube, si Adolfeen pozval hvězdu seriálu Slunečná Evu Burešovou, kterou mimo jiné donutil k twerkování, beatboxu nebo společnému zpěvu.

S druhým hostem, věštcem Vlastou Plamínkem, pak za pomoci disko koule vyvolával ducha kartářky Jolandy. O tom, jestli bude snad nejšílenější talkshow všech dob pokračovat, rozhodnou diváci na webové stránce chcinacool.cz, kde mohou od pondělí 12. dubna do neděle 18. dubna dát Adolfeenovi každý den jeden hlas. V anketě mohou zvolit z možností „ano“, „ne“ nebo „je mi to úplně jedno“.

Výsledky pak budou zveřejněny v pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL. "Chci, abyste viděli pilotní díl mé talkshow a abyste hlasovali pozitivně!" vzkazuje divákům plyšový delfín.

Za sarkastickým plyšákem stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, pro kterého je Adolfeen pomůckou po úspěšně absolvované terapii závislostí. Během pandemie totiž přišel jako tisíce dalších hudebníků o práci.

"Adolfeen mě zachránil v koronakrizi, protože jako DJ se teď neuživím. Už v léčebně mě napadlo hrát si s ním, udělat mu nějakou velkou písničku a jsem moc rád, že se to povedlo," říká Dominik Turza a vysvětluje, jak celý nápad vznikl: "Adolfeen je jedenáct let stará hračka z jednoho velkého obchodního domu s nábytkem, kterou jsem našel už v říjnu 2019 ve skříni. Když jsem si ho nasadil na ruku, vzpomněl jsem si na obrázek delfína - zní to hrozně - s hlavou Adolfa Hitlera. Pod ním bylo napsáno Adolfeen. Dostal jsem nápad. Proč tu nemít drzého delfína s německým přízvukem a diktátorskými rysy? Absolutně žádnej rasismus, nic takového. Jen si vezme určitý charakterový rys onoho diktátora. Začal jsem s ním jezdit po mejdanech, vystupovat a všem se to hrozně líbilo."

Později, v roce 2020, nastoupil Dominik Turza do léčebny se závislostí na alkoholu a drogách. "Tam mi řekli, že když už jsem čistej a pochopil jsem, o čem ten dospělej život je, že bych mohl Adolfeena využít nějak víc, nabídnout ho lidem přes videa, písničky. Napadlo mě napsat písničku Corona Firus a natočit s ním srandovní videa. Povedlo se to a doufám, že díky Prima COOL pozná Adolfeena ještě víc lidí. Mám vystudovanou vyšší odbornou školu moderátorskou a svou vlastní talkshow bych si splnil velký sen."

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy