Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Děláte mu to pusou? Dejte si velký pozor! Hrozí vám mnoho nemocí

Zdroj: pinterest
Rizika
Kdo by nemiloval předávat vášeň pomocí rtů. Rty však v sobě skrývají mnoho bakterií a z dutiny ústní můžete chytnout nepěkné bakterie, které vás dokonce mohou ohrozit i na životě. Pokud se tedy rádi nejen líbáte, ale hlavně dáváte partnerovi rozkoš ústy na jeho intimní partie, mějte se na pozoru. Tato oblíbená část postelových radovánek v sobě skrývá velké nebezpečí!

Při sexu byste si měli dát pozor nejen na nechtěné otěhotnění, ale i na pohlavní nemoci. Rizika nemocí se bohužel skrývají i v orálním sexu, který všichni tak milují. Pokud to tedy často děláte svému milému pusou, měly byste se mít na pozoru!

Orální sex je sice velmi oblíbená sexuální praktika, ovšem skrývá opravdu velké nebezpečí. Bakterie a nemoci se do vaší ústní dutiny a slin dostanou okamžitě a když máte nedej bože i nějakou ranku v ústech, máte to vše v krevním oběhu.

Během orálního sexu se můžete nakazit mimo jiné lidským papilomavirem, známým jako HPV, který si může ve vašich ústech spokojeně žít nebo se zvrhnout v rakovinu krku či mandlí. HPV má v ústech či na genitáliích až polovina všech pohlavně aktivních lidí, nejhůře je na tom skupina od 18 do 26 let.

Dejte si tedy opravdu velký pozor na to, s kým si užíváte milostné chvíle a komu poskytujete svá ústa. Skutečně by se vám to nemuselo vůbec vyplatit.

Související články

Další články