Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Děláš MMA pro prachy, říká Vémola. Právě jsem přijel z kempu, obhajuje se Kincl

Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 4 fotografie
Karlos Vémola (32) a Patrik Kincl se jako MMA zápasníci utkají 28. června v O2 areně. Před tím se ale neopomněli potkat při TrashTalku, aby si řekli z očí do očí, čeho se mají vzájemně obávat. Z bouřlivého, téměř hodinového dialogu vyplynulo, že jsou si oba jisti svým vítězstvím. Máme se na co těšit.

„Jsem česká jednička v jakékoliv váze. 77, 84, 93, těžká,“ prohlásil Karlos Vémola ve videu na sociálních sítích. Patrik Kincl (český šampion do 77 kg) se nezdráhal a rozhodl se svou pozici obhájit.

I proto se při při TrashTalku na tiskové konferenci v Cinestar Anděl oba MMA zápasníci sešli a téměř hodinu se zastrašovali. Ostatně v tom TrashTalk spočívá. Má přivést vašeho protivníka k obavám, že vy to nezvládnete a jste příliš slabý. Oba pánové si jsou však jistí, že 28. června zápas v O2 Areně vyhrají.

"Stejně ho sundám," prozradil Patrik. "To se mu nepodaří. Budu mu stát celou dobu na krku," oponoval Karlos, který Patrika napadal, že MMA dělá pro peníze. Ten se vymlouval, že nedávno přijel z kempu. Karlos při TrashTalku také prozradil, že se chce dostat brzy do UFC. Fanouškům prý slíbil, že se to jednou stane. Patrik měl nedávno možnost dokonce UFC odmítnout. Samotný Vémola tvrdí, že Kincl to odmítl kvůli němu. Handrkování pokračovalo ještě několik desítek minut. Komik Kincl nazýval Vémolu kolovrátkem, protože když se rozmluvil, nebyl k zastavení.

MMA je nejrychleji rostoucím sportem na světě a brzy se může stát nejlepším sportem vůbec. Největší česko-slovenská liga MMA se nazývá X Fight Nights, ta vybrala i váhovou kategorii. Zápas se odehraje ve váze do 84 kilo. Show začíná v 19:00. Už máte svého favorita?

Související články

Další články