Kráska se nejprve opevnila hradbou mlčení a po několika týdnech se rozhodla veřejně promluvit. „Těchto pár řádků se mi nepíše lehce. Není ale dne, kdy bych nebyla bombardována dotazy na dění v naší rodině. Abych předešla možným spekulacím, rozhodla jsem se vyjádřit. Je mi to líto, ale krize v našem manželství s Václavem netrvá jen několik posledních dnů nebo týdnů, ale táhne se už dlouhé měsíce. Protože zdravý vývoj mé dcery je pro mne jako matku jednoznačně prvořadý, další eskalaci této krize jsem se po dlouhé a zralé úvaze rozhodla definitivně vyřešit. Ráda bych věřila, že si Václav z našeho rozvodu dokáže vzít ponaučení a jednou pro vždy se zbaví všeho zlého, co dlouhodobě a hluboce narušovalo náš vztah,“ uvedla Gábina a z jejích slov je evidentní, že o situaci mezi ní a Noidem dlouho přemýšlela.

„Touto cestou bych chtěla poděkovat všem novinářům a médiím, kteří chápou, nebo minimálně tuší, důvody našeho rozchodu s Václavem, ale s ohledem na naši dcerku o nich taktně mlčí. Závěrem bych ráda požádala jak novinářskou, tak i další veřejnost a známé, aby respektovali mé rozhodnutí tuto věc dále nijak nekomentovat…,“ dodala.

Manželství už jednou krizí prošlo, a to v lednu 2014, kdy se k sobě ale partneři po třech týdnech vrátili. Teď to vypadá, že se oba manželé chystají k rozvodu!