Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dělá ksichty, neumí vařit a dává málo bodů: Pavlínu v Prostřeno nemůžou diváci vydýchat

Zdroj: TV Prima
kritika
Pondělní hostitelka Pavlína schytala od diváků velkou kritiku. Nejenže nacházeli hosté v pokrmech její vlasy a prezentace podávaných jídel také nestála za moc, nezaměstnanou Pavlínu lidé v diskuzi na internetu osočovali i z toho, že pije. V úterý mohla svou reputaci zlepšit, jenže se v jídlech rýpala a nakonec dala Marii, které se večer povedl, pouze šest bodů a to si nezasloužila.

Pavlína, která v pondělí přivítala hosty ve svém libereckém bytě, moc nezazářila. Byt se hostům nelíbil a ani jídlem to Pavlína nezachránila. Právem tedy od soupeřů dostala jenom šestnáct bodů. Jelikož jí včera jídlo nikdo moc nechválil a spíše odnášela plné talíře, v úterý u studentky Marušky použila stejnou taktiku.

Kritika za kritiku

Zatímco si Marie od všech vysloužila po osmi bodech, jediná Pavlína známkovala šestkou a navíc při večeři kritizovala. Toho si samozřejmě všimli i diváci a Pavlína se stala rázem nejméně oblíbenou soutěžící tohoto týdne. "Tak to mě dostalo jak bodovala. Sama udělala hnus a tady dala nejméně bodů," napsala jedna z komentujících. "No to je sila 6 bodů!!!!!

Že se nestydí bába. Její bliváky se nedají s dnešním jídlem vůbec přirovnat," sdílela podobný názor další z diskutujících.

Pavlína bohužel nepředvedla ani to, že umí vařit a ani to, že není závistivá.

Diváci hodně komentují i její vzhled. Na její věk vypadá podle nich zanedbaně a vůbec se neměla do soutěže Prostřeno hlásit. "Dělá ksichty, vypadá jak alkoholička" nebral si servítky jeden z komentujících po jejím včerejším výkonu.

A jaký názor máte na soutěžící Pavlínu vy?

Související články

Další články