Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dělá dusno v Prostřenu: Kdo je hulvát a samozvaný všeuměl Richard Sacher

Richard Sacher, který zkazil celý týden.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
kuchařská soutěž

Richard Sacher nadzvedl ze židle hodně diváků kuchařské show VIP Prostřeno!, která tento týden běží v TV Prima. Zatímco ostatní z účastníků lidé dobře znají, většina o Richardu Sacherovi v životě neslyšela. Kdo je vlastně tenhle člověk, který o sobě tvrdí, že zvládá několik povolání včetně zpěvu? 

Novinář a spisovatel Richard Sacher (48) zahájil další týden oblíbeného pořadu VIP Prostřeno!. Tento týden své kuchařské dovednosti předvádějí také Sámer Issa, Monika Binias (Štiková), Jaro Smejkal a Marie Pojkarová. Výhra 60 tisíc korun zde ale tentokrát není to, co diváky upoutává. Soutěži totiž vládne bizarnost a hysterie, o což se postaral novinář a spisovatel Richard Sacher, který již od pondělí tvoří velmi dusnou atmosféru.

Sám se přitom chtěl ukázat v dobrém světle. "Doufá, že natáčení a jeho vystupování bude více vtipné než trapné a že bude mít po letech možnost na sebe upozornit v tuzemské televizi," objevilo se v popisku soutěžících Prostřena, který vyplnil sám Sacher. Kdo je ale vůbec tenhle člověk, který se v show stará od prvního dne o pořádné pozdvižení?

Kdo je Richard Sacher

Richard Sacher se narodil v roce 1974 a žije v Brně. Svou kariéru začal jako novinář Blesku, podle webu zivotopisyonline.cz byl redaktorem ve vydavatelství Burda a dále v časopisech Ahoj na sobotu, Dívka či Expres. V současnosti ho živí cestovatelské články a fotky.

"Já jsem napsal deset knížek, ta první vznikla z naštvání, protože se mi nelíbilo, jak funguje bulvární novinařina," říká o sobě Sacher v Prostřenu. Pak se rozpovídá o tom, že je také zpěvák. "Dokonce jsem byl s Eltonem Johnem a Annie Lennox na jednom výběru," chvástá se Sacher a ukazuje obal devadesátkového výběrového cédéčka s názvem Super ploužáky 14. Pak zpívá, přičemž svůj hlas přirovnává k hlasu Pavla Vítka.

Zajímá ho prý také astrologie. "Zjistil jsem, že astrologie je fakt věda. Počítají se tam úhly, postavení planet a tak," chlubí se Sacher. Škoda že se ve zbytku volného času nevěnoval také základům slušného chování. Diváci jsou z jeho působení v soutěži zhnusení. "Většího ubožáka, co má v hlavě bramboračku, jsem ještě neviděl. Doporučil bych změnit lékaře nebo prášky," shrnuje za všechny uživatel Machminek.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy