Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Děkuju, že tě můžu milovat: Roman Vojtek se zasnoubil s přítelkyní Petrou Vraspírovou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
svatba
Po třech letech do toho konečně praští! Roman Vojtek (46) požádal o ruku svou přítelkyni Petru Vraspírovou (32). Žádost proběhla na Žižkovské věži, kde to mají oba rádi a oba jsou z celé záležitosti ještě teď nadšení. Neuvěříte, jaký je Vojtek romantik a co pro svou milovanou udělal.

Roman Vojtek popsal detaily své žádosti. „Petře jsem nejprve dal dárek k narozeninám. Byla už z něj celá dojatá. Říkala, jak jsem hodný, že jsem pro ni připravil takový krásný den. A že teď už můžeme dělat jen to, co chci já. No a já tedy udělal to, co jsem chtěl, a vytáhl krabičku s prstýnkem… Bylo to opravdu moc hezké. Asi půl hodiny jsme brečeli a vyznávali si lásku,“ sdělil herec a zpěvák pro Sedmičku.

Petra Vraspírová si celou dobu myslela, že jde jen o oslavu jejích narozenin. Vojtek si pro ni připravil nezapomenutelný den, najal limuzínu, kterou dojeli do luxusního apartmá, najedli se při romantické večeři a společně se nechali namasírovat.

Roman zasnoubení oznámil na Instagramu, i tam se s fanoušky podělil o své pocity. „Řekla ANO. Děkuju lásko, že Tě můžu milovat. Jsi můj anděl a jsem moc vděčný, že jsem Tě potkal a že jsi se mnou…s náma,“ připsal k fotce prstýnku zamilovaný Vojtek.

Roman Vojtek se žení už podruhé. První manželku opustil jen pár chvil před narozením jejich syna Benedikta (3).

Související články

Další články