Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děkuji všem, že jsem uběhla 2 kilometry! Vykrmená Ewa Farna zkoušela sportovat

+ Dalších 55 fotografií
Překonala sama sebe! Ewa Farna už ví, že sport je mnohem namáhavější, než se vykrmovat čokoládou. Alespoň z obecného pohledu. Zpěvačka totiž uběhla neuvěřitelné 2 kilometry, aniž by ji píchalo v bříšku. Zúčastnila se závodu Vltava Run 2017 a i když o svém sportovním výkonu napsala s nadsázkou řečeno román, chybělo jen málo, aby jako jednotlivec neskončila na posledním místě.

Nedávno se Ewa nakrucovala v reklamě na známou sportovní značku. V tu dobu málokdo tušil, že zpěvačka zanedlouho bude účastnicí běžeckého závodu. Kdo by to do ní řekl. Jenže ona se rozhodla, že se překoná. A tak se i stalo.

"Ještě před třemi měsíci by mi nikdo nenamluvil, že zaběhnu dva kilometry bez píchání v břiše... Dnes jsme s teamem #fit4ewa zabehli Vltava Run 2017," rozplývala se zpěvačka nad svým výkonem a pokračovala: "Celých tři sta šedesát kilometrů od pramene Vltavy až do Prahy, nonstop. Každý účastník cca třicet kilometrů, doslova pár hodin spánku, ale atmosféra k nezaplacení. Děkuji z celého srdce lidem z @nike za tuhle příležitost, trenérům za přípravu a podporu. Klukům z kapely a Elišce za teamového ducha a odvahu jít do toho. Mému bráchovi za to, že to dal a je pro mě obrovským vzorem. Mému Martinovi za to, že si dobrovolně vzal na triko šíleně těžké trasy a je pro mě totální Král silné vůle a vytrvalosti," vyzdvihla výkony jednotlivců ze svého teamu.

A i když to vypadá, že Ewa musela běžet jako Forrest Gump a ukázala všem záda a hlavně zadek, tak právě její zadek byl tím, co ji hodně brzdilo. Ewy tým skončil na 285. místě ze tří stovek přihlášených. To není žádná sláva. I když v případě Ewy buďme rádi, že to vůbec doběhla. Všechna čest...

"Zítra nebudu chodit, ale to proto, že jsem vyšla za hranici svého komfortu a zažila jsem extrémní zážitek. A víte co, jsem na sebe fakt pyšná. Já vím, čím jsem si prošla a nikdo mi to nevezme. My to dali!" dodala zpěvačka, která dnes už ví, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...

Související články

Další články