Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Děkuji, Mistře: Leoš Mareš zveřejnil dosud neviděné snímky s Karlem Gottem

Děkuji, Mistře: Leoš Mareš zveřejnil dosud neviděné snímky s Karlem Gottem
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
poděkování
Je tomu už 9 měsíců, co se Leoš Mareš (43) sešel s Karlem Gottem (80), aby společně nazpívali novou verzi písně Být stále mlád. Z videoklipu se stal okamžitě hit a lidé píseň na sociálních sítích sdíleli jako o život. Nyní dosáhla neuvěřitelných 10 milionů zhlédnutí a u příležitosti překonání tohoto milníku se Mareš rozhodl několikanásobnému Zlatému slavíkovi poděkovat a zveřejnil snímky ze zákulisí natáčení klipu.

Být stále mlád je jednou z nejslavnějších písní Karla Gotta. Když proto před 9 měsíci vyšla nová verze, kterou oblíbený zpěvák nazpíval s Leošem Marešem, stal se z ní na čas jeden z absolutně nejposlouchanějších hitů v Česku. Píseň nyní dosáhla neuvěřitelných 10 milionů zhlédnutí na YouTube, a proto se Mareš rozhodl Mistrovi poděkovat za to, že měl tu čest s ním spolupracovat.

Leoš zveřejnil dosud neviděné snímky z natáčení videoklipu k písni. Jak on, tak Karel Gott na fotkách vypadají velmi spokojeně a z jejich úsměvů lze soudit, že spolupráce byla pro ně oba velmi zábavná. "Backstage fotky z natáčení videoklipu Být stále mlád, který dnes dosáhl na YouTube 10 milionů zhlédnutí. Děkuju, MISTŘE," napsal ke snímkům Mareš a dodal i emotikon srdíčka.

Karel Gott před nedávnem přiznal, že bojuje s akutní leukemií. Boj pro něj není vůbec jednoduchý a na svém profilu uveřejnil snímky, na kterých si čte vzkazy svých fanoušků, které mu prý dělají ohromnou radost a podpory si velmi váží.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy