Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dekadentní okénko Olgy Path: Pořádně rozjetá Marie Pojkarová zazpívala během tahu živě pro čtenáře eXtra.cz přímo v ulicích!

Zpěvačka Marie Pojkarová je proslulá nejen svými videoklipy, ve kterých povětšinou účinkují umělci jako Robert Rosenberg, Hynek Tomm, Jarda Parči, Bohuš Matuš nebo ošatka se štěňátky, ale i srdečným přístupem ke světu a lidem.

Poslední klip paní Marie, ve kterém zpěvačka naznačuje uspokojování Matuše rukou, vzbudil velké ohlasy a hlavně pozdvižené obočí big bosse Františka Janečka. Ten Bohušovi pohrozil, že ještě jednou se od někoho nechá honit ve videoklipu, nedostane od něj už nikdy, ale opravdu nikdy možnost prorazit v šoubyznysu.

Když jsem si to během týdne jednou takhle v noci štrádovala ze třetí akce na čtvrtou, potkala jsem před jedním klubem bujarou skupinku, jíž vévodila právě Marie. Než jsem se nadála, už jsem seděla s ní i její dcerou Petruškou v taxíku a jely jsme za partou jejich česko-italských přátel. Po výstupu z auta se kolem dam spustila hotová vřava, které vévodil česko-italský ryk ve znění: „Maria, Maria! Come stai? Maria, ti amo! Belissima!“

Ovšem ani Pojkarová nezůstala svým přátelům dlužná srdečného vyznání. Učinila tak krátkou hudební improvizací, ve které smísila svůj nejnovější hit „Láska je nádherná“ s deklamací, že bez milovaných Čechoitalů nemůže žít – to vše před kamerou eXtra.cz! Jak to vypadalo? Přesně jako ve videu výše.

Související články

Další články