Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dejte si pozor! Tohle je 5 návyků, kterými na sebe nevědomky přivoláváme nemoci

Zlepšete svůj režim a zlepšíte celý svůj život.
Zdroj: Profimedia.cz
Na své zdraví si obvykle vzpomeneme až ve chvíli, kdy jej začneme ztrácet. Nemoci jsou však obvykle jen důsledkem nějakého dlouhodobějšího procesu.

Naše tělo je dokonalý mechanismus.

Dokáže se bránit nepříznivým vlivům, a dokonce se i samo uzdravovat.

Zásadní je, že všechno fyzické je napojené na naši psychiku.

Proto bychom si měli dávat pozor na těchto 5 věcí!

1) Negativní emoce

Závidíte? Lžete? Máte strach nebo výčitky? Pak si nevědomky zaděláváte na nějakou závažnou nemoc. Naše tělo neoblafnete tím, že se budete tvářit, že je všechno v pořádku. Svých negativních emocí se musíte zbavit zcela a upřímně, abyste sami sebe vnitřně uzdravili!

2) Přivolávání

Věřte tomu, nebo ne, nemoc si můžete dost dobře přivolat. Jakmile na ni budete myslet, budete se strachovat nebo si o ní budete číst, váš mozek bude do vesmíru vysílat jednoznačný signál – nemoc. Samozřejmě se nevyplácí podceňovat starost o své tělo, ale hypochondrie je v mnoha ohledech přímo nebezpečná. Myslete na to!

3) Přebírání

Když budete trávit čas s nemocným člověkem, neznamená to, že automaticky onemocníte stejnou chorobou. Na pozoru byste se ale měli mít před nadbytečným úbytkem energie. Nemocný člověk energii saje a neví o tom. Vy byste však měli regulovat množství, které mu chcete poskytnout, a následně sami dobít baterky!

4) Stres

Pokud dlouhodobě žijete ve stresu, jste našponovaní jako struna na viole a nemáte čas na pravidelný spánek a jídlo, zahráváte si s ohněm!

5) Hodně jídla, málo pohybu

Mantra ve zdravém těle zdravý duch a naopak platí dokonale. Strava plná živočišných tuků, mléčných výrobků, uzenin, masa, chudá na vitamíny, vlákninu a stopové prvky rozhodně není nic dobrého ani pro vaše tělo, ani pro vaši psychickou výkonnost. Pokud navíc přidáte sedavé zaměstnání, jednostranné zatížení páteře, dlouhodobé civění do monitoru, dlouhé hovory přes mobilní telefony, pití sycených minerálek, kolových nápojů a nadměrnou konzumaci cukrů a soli, nepřijdete si na příliš zdraví nakloněné skóre.

Související články

Další články