Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dejte nám kontakt na miliardáře: Lidé chtějí po Sazce identitu výherce 1,4 miliardy

Zdroj: archiv
lidé žadoní
Minulý týden vyhrál šťastlivec z Česka přes jednu miliardu a 400 milionů korun v evropské loterii Eurojackpot. Od té doby se v loterní společnosti dveře netrhnou a telefony nepřestávají zvonit. Lidé z celé republiky se snaží získat kontakt na výherce, kterému přistane astronomická částka na účtě. Někteří se dokonce za výherce sami vydávají.

Sazku za těch pár dní od zveřejnění druhé nejvyšší výhry v historii Česka kontaktovalo už mnoho lidí. Většinou prý žádají finanční pomoc, proto prosí o kontakt na výherce. „Každý den do Sazky dorazí mnoho telefonických a mailových žádostí od lidí, kteří se ocitli ve finanční nouzi a prosí o zprostředkování kontaktu s novým českým miliardářem. Zároveň se také několikrát ozval někdo, kdo tvrdil, že vyhraný obnos náleží jemu,“ sdělil serveru Novinky.cz Václav Friedmann, mluvčí loterní společnosti Sazka.

Lidé prý chodí do loterní společnosti i osobně se zfalšovanými tikety a výhru si nárokují. Tím ale v Sazce nepochodí, jelikož výherní tiket byl vsazený přes internet.

„Nejčastěji chtějí finanční pomoc a přímý kontakt na výherce. Nechávají mu také vzkazy a dopisy s čísly bankovních účtů. Najdou se i takoví, kteří osobně přijdou a tvrdí, že jsou výhercem. Poté, co je vyzveme k ověření identity, sami od sebe odcházejí,” popsal Friedmann.

Čech vyhrál minulý pátek, ale peníze si ještě nepřebral "Čekáme na kontakt s výhercem, chápeme, že si vše chce rozmyslet a alespoň trochu zpracovat skutečnost, že se stal miliardářem," sdělil mluvčí společnosti Sazka Václav Friedmann.

.

Související články

Další články