Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dejdarův švagr trápil hercovu rodinu roky: Zpronevěra, krádeže, vydírání a nakonec vražda. Tady je seznam jeho hříchů!

Martin Dejdar, známý milovník bulváru, musí mít ze šváry obrovskou radost.
Zdroj: eXtra.cz/Policie ČR

Herec Martin Dejdar (48) prožívá po krachu svého filmu Panství asi nejdrsnější ránu svého života. Z vraždy bohatého podnikatele Petra Vlacha (†72), který byl unesen ve Francii a jeho tělo nelezli v severní Itálii, byl obviněn jeho švagr Michael Šváb (45) z Prahy 12.

Ten už je, spolu s dalšími čtyřmi muži, v "chládku". Všem hrozí za únos, vraždu a vydírání doživotí.

Pro Dejdara asi není účast švagra na zločinném spolčení až tak velké překvapení. Potíže s ním údajně byly už při realizaci filmu Eliška má ráda divočinu v roce 1999, kdy coby producent neměl plnit některé závazky, ale pamětníci včera striktně odmítli o Švábovi a jeho tehdejších rozmíškách s dalším koproducentem filmu hovořit.

V roce 2001 Michael Šváb podle všeho zpronevěřil tři sta tisíc dolarů produkci seriálu Bídníci, když "podepsal smlouvu" s americkým hercem Johnem Malkovichem, který byl následně očekáván tvůrci koprodukčního seriálu Bídníci v Praze. Když nejel, ukázalo se, že Šváb jaksi "zapomněl" do akce zapojit Johna Malkoviche. Šváb si nakonec měl podle neověřených informací za tuto klukovinu odsedět bezmála tři roky a nahradit škodu, k čemuž prý dodnes nedošlo.

Půl roku po návratu z kriminálu už byl ale znovu za katrem. Tentokrát si poprvé "osahal" únos a vydírání, ve kterých hrála prvně roli Francie, kde se možná o tři roky později podílel i na zmizení majitele Miss ČR a milence Dominiky Mesarošové – Jana Moťovského (†41).

Teď zřejmě spadla klec definitivně. Podle toho, jaké tajnosti dělá Útvar pro odhalování organizovaného zločinu s detaily poslední akce Švába a jeho kumpánů, je evidentní, že pro Dejdarova švagra je opravdu zle. Na rozkrytí únosu podnikatele Vlacha spolupracovaly policejní složky pěti států a policie podle spekulací MF Dnes už zná přesnou roli jednotlivých aktérů skupiny. A vzhledem k tomu, že výjimečný trest hrozí celé partě, Dejdar svého švagra asi nějaký ten pátek neuvidí.

Související články

Další články