Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dehydratace a únava: Lékař promluvil o výsledcích prohlídky prezidenta Miloše Zemana

Dehydratace a únava: Lékař promluvil o výsledcích prohlídky prezidenta Miloše Zemana
Zdroj: Facebook
zdraví
Prezident Miloš Zeman (74) se v úterý dostavil na lékařskou prohlídku do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Prohlídku provedl sám ředitel nemocnice a přednosta interní kliniky Miroslav Zavoral, podle kterého nebyl u prezidenta až na známky mírné dehydratace a únavy nalezen žádný zdravotní problém.

Ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze Miroslav Zavoral o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana promluvil pro server iDnes.cz. „Měl jsem tu čest na žádost pana prezidenta provést jeho důkladnou zdravotní prohlídku. Byl velmi důkladně vyšetřen a až na mírné známky dehydratace, určité únavy jsme nenašli žádný zdravotní problém,“ uvedl.

Ačkoliv lidé spekulovali nad tím, že se Zemanův zdravotní stav nepochybně velmi zhoršil, prohlídka ukázala, že je v pořádku. To je pro něj vzhledem k blížícím se 75. narozeninám velmi dobrá zpráva. „Za několik dní slaví 75. narozeniny a asi je nejlepší dárek, když každý dostane k narozeninám potvrzení, že je zdráv,“ zakončil Zavoral.

Miloš Zeman v nemocnici nezůstal a po prohlídce se vydal domů. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka je v jeho věku důležité, aby chodil na preventivní lékařské prohlídky. Měl by tak prý činit každý člověk po dovršení 40 let věku.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy