Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Degustace Martina Kociána v Severce z MOSTU! Nic bizarnějšího dnes neuvidíte

+ Dalších 37 fotografií
Redakce eXtra.cz zavítala do restaurace Severka, kterou lidé znají z divácky velmi populárního seriálu MOST!. A otestovali jsme tamní menu, které personál nabízí ve večerních hodinách, když se třeba návštěvníci rozhodnou sledovat kultovní seriál přímo z prostor restaurace. S degustací nám pomohl rodilý Mostečan a zároveň člen hudebního seskupení Lunetic Martin Kocián (42). Hudebník se své role rozhodně zhostil tak, že na jeho výstup zřejmě nikdy nezapomenete...

V Severce se teplá jídla podávají pouze do 14. hodiny. Pak už se hosté musí spokojit pouze se slanými tyčinkami, chipsy nebo arašídy. Nic jiného nedostanete. Mnozí klienti si tak zvykli, že hlad je převlečená žízeň a raději si dopřejí studenou desítku či dvanáctku nebo panáka něčeho ostřejšího.

Ovšem koho hlad přeci jen přepadne, je většinou otázkou, co z vybraného „menu“ si dát. Martin Kocián pro eXtra.cz otestoval skromný výběr z nabídky a jeho volba byla jasná. „U mě rozhodně zvítězily arašídy. Ale bylo skutečně těžké rozhodovat se mezi těmi dobrotami,“ řekl po ochutnávání populární člen kapely Lunetic, který je pravidelným divákem seriálu MOST!.

Jak jeho degustace dopadla? Na to se podívejte v exkluzivním videu. Sami jistě uznáte, že Martin to rozhodně lehké neměl.

Související články

Další články