Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Definitivní konec v Ulici: Jedna z největších hvězd opouští nekonečný seriál

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
ULICE
Seriál Ulice se na televizních obrazovkách objevuje už dlouhých čtrnáct let a některé postavy v něm hrají od jeho prvopočátku. Diváci si seriál natolik oblíbili, že odchod jakékoliv stálice bouřlivě komentují na sociálních sítích. Spousta herců a hereček seriál již v minulosti opustila, ale po nějakém čase se opět vrátili. Nyní to ale vypadá na definitivní konec. Jaká postava Ulici opustí?

Nekonečný seriál Ulice si spousta lidí velmi oblíbila a každý večer usedají před televizní obrazovky a doslova hltají každý zapeklitý problém nebo vztahové peripetie, které se odehrávají každý všední den už čtrnáct let kromě prázdnin, kdy seriál neběží.

Nyní se objevila informace, že jeden z předních herců, který v Ulici hraje od začátku, definitivně končí. Jakub Štáfek už jednu pauzu od Ulice měl, ale nakonec se do seriálu vrátil. Nyní se však rozhodl, že dá přednost jiným aktivitám, konkrétně MMA.

Představitel Matěje Jordána už při návratu do seriálu měl jasno v tom, že to bude jen na krátkou chvíli, protože chce dál trénovat a věnovat se tomuto bojovému sportu. To ale není dobrá zpráva pro všechny diváky, kteří si herce oblíbili. Holt si budou muset zvyknout na to, že Jakuba Štáfka už neuvidí. Ale kdo ví, třeba se jednou zase vrátí.

Související články

Další články