Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Definitivní konec mezi Karlosem a Lelou: Nevěra v šestinedělí s blízkým přítelem. Vémola přiznal agresi

Lela Ceterová napsala svému muži dojemný vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Dalších 5 fotografií
Rozchod

Vztah Karlose Vémoly a Lely Ceterové je oficiálně u konce. O problémech už včera informovalo jako první eXtra.cz, což nyní potvrdil zápasník v prohlášení na Instagramu. Ceterová údajně slavného bijce podvedla, a to dokonce s jeho dobrým kamarádem. Ten si také vykoledoval od Vémoly pár facek!"Sedím tady sám v dětském pokoji, jsem úplně vynervovanej. Nikdy neperu špinavý prádlo na veřejnosti, ale dneska nemůžu jinak, protože všude se objevují články, jak Vémola zase řeší nevěru, že někoho podvádí. To je obrana mojí ženy, protože jsem přišel na to, že má poměr s jiným frajerem," začal své prohlášení na Instagramu zdrcený Karlos Vémola.

Přišel totiž na to, že ho partnerka Lela Ceterová šest týdnů po porodu malého Rockyho podvedla se zápasníkovým dobrým kamarádem, jistým panem Kaiserem. "Všude na sociálních sítích chce dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále... Dovedu si představit, že když člověk zjistí, že mu žena spí s jeho dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," popsal svou reakci MMA zápasník.

Vémola zároveň tvrdě odsoudil chování svého již bývalého kamaráda. "Chová se jako prase také vůči své ženě, která nedávno porodila, před měsícem měla srdeční problémy. Zatímco jsem jí zařizoval doktora, on mi spal se ženou," zuřil bijec a popsal, jak zjistil, že je mu přítelkyně nevěrná.

Vmetla mu to do tváře

Podle prvních informací, které v pondělí získala redakce eXtra.cz, Ceterová údajně Vémolovi o nevěře řekla sama. Podle nejmenovaného zdroje to měla vmést zápasníkovi do obličeje, následně se ale domluvili, že se na veřejnosti budou tvářit, jako že se nic neděje. "Máte mylné informace. To jste se zbláznili? Nikdo se s nikým nerozešel," odpověděla influencerka na otázku redakce eXtra.cz. Jak se ale ukázalo, opak je pravdou. Jen Vémola sdělil, že na nevěru přišel sám...

"Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila," uvedl Vémola.

"Já Lelu nesmírně miluju, svoje děti miluju. Ať o mně budete číst cokoli, jak jí ubližuju, podvádím ji a tak dále, já na to nebudu reagovat," sdělil veřejnosti zápasník, který se momentálně zotavuje po zranění ruky. "Tohle je oficiální konec Lely a Karlose. Mrzí mě to, hlavně vůči dětem," dodal závěrem Vémola a zdůraznil, že se Ceterové nedotkl.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy