Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Definitivní konec Koukalové na olympiádě: Tyhle rozkošné trojky fanoušci nakonec neuvidí!

Biatlonistka Koukalová se na olympiádě v Koreji neukáže.
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Všichni doufali, že se nakonec stane zázrak a krásná biatlonistka Gabriela Koukalová (28) bude součástí olympiády v Koreji. Bohužel se tak nestalo a Gábina musela kvůli zdravotním komplikacím s těžkým srdcem oznámit, že zůstává doma a nikam nejede. Fanoušci jsou nešťastní, protože Gábina měla velké šance opět dovézt medaili, a také proto, že už se nepokochají pohledem na krásné trojky sportovkyně.

Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) se snažila ze všech sil, aby odjela na olympiádu v Koreji. Žádný zázrak se bohužel nekonal a Česko přijde o velkou sportovní naději, která mohla dovézt další zlato.

V létě se u biatlonistky z ničeho nic objevily zdravotní potíže. Při trénincích ji začala bolet lýtka a přestože se sedm měsíců snažila dát dohromady a bolavá lýtka intenzivně léčit, nakonec se jí to nepodařilo.

Podle informací portálu Blesk.cz Gábinu lýtka při pohybu stále bolí a musela účast na olympiádě definitivně vzdát. Jasno v tom měla nejspíše už před Vánoci, protože zhruba v tu dobu přestala trénovat.

„Gabča netrénuje už od Vánoc,“ říká zdroj z biatlonového prostředí. „V případě, že bych nemohla v lednu naskočit do svěťáku, asi bych radši uvolnila místo mladším závodnicím,“ řekla pro Sport.

„Kdybych tam chtěla jet i za čtyři roky, tak bych snad také nebyla ještě tak stará, ne?“ Je vidět, že Gábina se snaží brát vše s nadhledem, ale určitě je to velká škoda. Fanoušci jsou z této zprávy také velmi zklamaní, protože se těšili, že biatlonistka doveze další zlato.

Někteří z nich vtipkují, že se nemohli dočkat, až Gábina opět ukáže své rozkošné trojky. Na to si budou muset holt čtyři roky počkat.

Související články

Další články