Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

DEFINITIVNÍ KONEC ČESKÉHO SLAVÍKA?! Ani letos nebude, zní ze zákulisí

+ Dalších 12 fotografií
ČAS UDĚLAT PÁPÁ
Loňské zrušení Českého slavíka překvapilo hodně podporovatelů známých zpěváků a zpěvaček. Soutěž po řadě skandálů přišla o hlavního sponzora a pořadatelé se raději rozhodli rok počkat, než se ujasní, co bude dál. Jenže zákulisím už se nese jasná zpráva, že ani letos anketa popularity neproběhne, což by pravděpodobně znamenalo její zánik!

„Nedávno jsem slyšela pořadatele Jaroslava Těšínského říkat na večírku, že se ruší i letošní ročník, že to nezvládnou,“ řekla eXtra.cz jedna ze známých osobností českého šoubyznysu.

Anketa, které léta dominovali Karel Gott (79) s Lucií Bílou (53), měla řadu průšvihů. Nejdřív pořadatelé svévolně zrušili slušné umístění českého Eminema Řezníka, pak odečetla hlasy vůči menšinám a uprchlíkům nenávistnému Ortelu, po čemž začala Slavíka bojkotovat i řada umělců. Když odešel i hlavní sponzor, dostal Český slavík roční dovolenou, aby se letos mohl vrátit v plné síle.

Poslední naděje?

Pokud jsou slova naší celebritní informátorky pravdivá, a nemáme důvod o nich pochybovat, ukazuje se, že roční rehabilitace nepomohla. A pokud by se to ukázalo na podzim jako skutečnost, šance obnovit někdejší slávu Českého slavíka už se patrně nikdy nepovede.

Oslovili jsme samozřejmě i Jaroslava Těšínského. Ten zatím mluví opatrně. „Přípravy letošního ročníku jsme nezrušili. Zatím. Závisí to na mnoha faktorech. I na získání sponzorů a televizní stanice, která by soutěž mohla vysílat v přímém přenosu,“ prozradil nám.

Je ale otázka, jestli v dobách sociálních sítí, kde jde vytvořit, publikovat a vyhodnotit ankety v řádu hodin, vůbec někdo o takový pořad ještě stojí…

Mohlo by vás zajímat

Další články