Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Definitivní důkaz o rozchodu? Dubovický odletěl do Dubaje bez Kopřivové. Místo vztahu řeší své opálení

S dcerou a partnerem si užila Ježíška Jágrova bývalka Veronika Kopřivová.
Zdroj: se souhlasem Miroslava Dubovického
+ Dalších 5 fotografií
Krize?

Tvoří Veronika Kopřivová (31) a Mirek Dubovický stále ještě pár, nebo jsou informace o jejich rozchodu pravdivé? To je otázka, kterou aktuálně řeší nejen jejich fanoušci. A může za to především chování slavného páru. Ačkoli musela bývalá partnerka Jaromíra Jágra kvůli předoperačnímu vyšetření zrušit plánovanou rodinnou dovolenou, Mirek doma nezůstal. Odjel na ni spolu s jejich dcerkou Ellou, bratrem Martinem a rodiči. Nemocnou Kopřivovou navíc provokuje vysmátými snímky na svém Instagramu. 

"Teď jsem si měla balit kufr, za pár hodin sedět v letadle a užívat si dovču. Místo toho jedu z předoperačního vyšetření a dál teď sama nevím, co bude," napsala Veronika Kopřivová na svém Instagramu před pár dny. Původně měla odjet se svým přítelem Mirkem Dubovickým a s jejich malou dcerou na dovolenou. Na tu však jel Mirek s dcerou sám a k sobě vzal ještě rodiče se svým bratrem Martinem Dubovickým.

Mirek Dubovický nechal matku své dcerky doma a nyní si spokojeně užívá ve společnosti své rodiny v Dubaji. O Kopřivové, která na tom, zdá se, není zdravotně dobře, se přitom ani slůvkem nezmínil. Místo toho na svůj Instagram postuje fotky, kde se usmívá od ucha k uchu, stejně jako jeho rozkošná dcera, a řeší především své opálení, což nevypadá úplně jako chování milujícího partnera.

Ve vztahu jim to nejspíš skřípe

Nějakou dobu se spekuluje, že Veronika už s Mirkem netvoří pár, a tato dovolená k tomu rozhodně lepší světlo nepřidává. "Já jen jestli si teď procházíte nějakým obdobím, tak to zvládnete, vždycky to zvládneme. Ve finále nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Já vím, útěcha na hov*o, co, taky mě to nepovzbudilo, ale to je život," naznačila Veronika Kopřivová, jak uvedl deník Blesk. Takže uvidíme, co se ze všeho ještě vyklube.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy