Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Definitivní důkaz o DRUHÉ BRADĚ Seleny Gomez: Tenhle tukový váček si žádá odstranění!

Druhá brada Seleny Gomez? Opravdu ji má!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 72 fotografií
Leckdo o tom dosud mohl pochybovat, ale tady je definitivní důkaz. V posledních měsících nakynutá a nateklá Selena Gomez (25) skutečně má druhou bradu. Může za to změna zpěvaččiných stravovacích návyků, stala se totiž majitelkou věrnostních kartiček hned osmi řetězců rychlého občerstvení.

Selena Gomez se v posledních měsících ocitla na pranýři, protože prožívá těžké porozchodové období a přibrala několik kil. Nejvěrnější fanoušci ale zpěvačku bránili a tvrdili, že má stále postavičku jako lusk. Chyba lávky!

Bývalka kanadského spratka Justina Biebera (24), kvůli jehož eskapádám s modelkami padla na úplné dno, na nedávné filmové premiéře předvedla druhou bradu v celé její tukové kráse.

Odkopnutá hvězdička se totiž rozhodla, že žal nepůjde vyběhat do fitka, ale pravidelně ho zajídá ve fastfoodových řetězcích. Zde najdete důkaz místo slibů, že je v rychlém občerstvení častěji než doma.

Je ohromná škoda, že se kdysi jedna z nejkrásnějších hollywoodských tváří propadla tak hluboko. Prosíme, vzchop se, Seleno, nebo ti budeme muset do Los Angeles poslat alespoň stahovací pás!

Mohlo by vás zajímat

Další články