Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Definitivně zlomená Selena: Justin se oženil s Hailey, teď už doopravdy! Známe detaily

Justin si Hailey začátkem září skutečně vzal!
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 84 fotografií
Pár facek je pro něj málo! Začátkem září obletěla svět radostná zpráva o svatbě Justina Biebera (24) s modelkou Hailey Baldwin (21). Páreček však vzápětí přispěchal s tím, že svoji ještě nejsou. Prý si šli na radnici v New Yorku vyzvednout jen příslušné dokumenty. Teď se ukázalo, že celou dobu sprostě lhali!

Ano, Justin Bieber a Hailey Baldwin jsou manželé. A to už od 13. září, kdy je paparazzi přistihli ruku v ruce před newyorskou radnicí.

Seleně Gomez (26) tak definitivně nezbývá nic jiného, než brečet doma do polštáře!

Tehdy jim dokonce blahopřál i strýček známé modelky Alec Baldwin. Herec známý z nekonečné řady komedií byl pak ale svou neteří nařčen ze lži. „Moc dobře vím, odkud ty spekulace proudí, ale ne, ještě jsem se nevdala,“ napsala Hailey na Twitter.

Jenže jediní, kdo celou dobu lhali, byli Justin s Hailey. V úterý s touto informací přišel americký server TMZ.com. Dvojice si sice v ten samý den nejprve vyzvedla svatební dokumenty, ale hned potom si skutečně řekla ano. Bieber si za svědka vybral kamaráda Joshe Mehla, kterého zná z kostela.

Žádná velkolepá veselka v luxusním sídle v kanadském Ontariu tak už nebude. Je sice prý v plánu ještě slavit, ale určitě nikterak pompézně. Dokonce se potvrdily i spekulace, že dvojice neuzavřela předmanželskou smlouvu. Tak co, Justine, těšíš se, až přijdeš o 5 a půl miliardy?

Mohlo by vás zajímat

Další články