Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Definitivně se zbláznil? Sluníčkový Klus udělal nevěrou radost všem, co ho nenávidí!

Tamara Klusová a Tomáš Klus
+ Další 4 fotografie
GLOSA: Múzami a podle svého chování a vyjadřování asi i houbičkami políbený písničkář Tomáš Klus (32) se rozhodl se svými ovečkami podělit ve hře na pravdu o to, že byl nevěrný své manželce, ale vlastně všem holkám, s kterými kdy žil a spal. Vyrojila se kolem toho velká hromada názorů. Už mu definitivně hráblo? Nebo jen ti největší kritici nemůžou překousnout, že si dovolí kritizovat politiku, a tak to zbytečně rozpitvávají?

Sám k nějakým oddaným fanouškům Tomáše nepatřím. Líbilo se mi pár písniček z úplně prvního alba. Byl jako zjevení a jeho hry se slovy mě fascinovaly. Později jsem si ale začal říkat, že mu hlavu musel napadnout cizopasník, protože té lásky, míru, pohody a bůhvíčeho na mě jako na člověka, který je od podstaty programově cynikem, už bylo moc.

Za vším hledej politiku

Nedávno jsem si zkoušel pustit jeho novou desku a kromě dvou fajn melodií už mi Tom připadá jako slabý odvar sebe sama. Ale co se týče názorů třeba na politiku, kdy naprosto slušně dal najevo, co si myslí o premiéru Babišovi (64) a prezidentu Zemanovi (74) a jejich praktikách, těm hluboce fandím. Nezabředl do sprosťáren, přiznal třeba chybu, že se spojoval s Andrejovými médii, a vyhlásil absolutní distanc od všeho, v čem je politikovo impérium namočeno. Podobně silně, ale slušně se vyjádřil i k hlavě státu, kterou nerozdýchává.

A přesně v optice toho vnímám taky jeho poslední kroky, kdy se veřejnosti svěřil se svou potencí a ve vyznání své manželce prohlásil, jak ho změnila ještě víc než třeba všechny myslitelné drogy.

Zasloužil by za uši?

Stejně jako já to mají ostatně skoro všichni. Ti, co mu fandí kvůli kritice Babiše, pro něj najdou porozumění i v otázce partnerských klopýtnutí, kterým se z jeho strany nevyhnula ani Ewa Farna.

Naopak lidé, co mu nemohou přijít na jméno kvůli tomu, že si dovolil vzít do úst jméno jednoho z jejich guru, to bude feťák, kvákal bez kvalit a ještě navíc k tomu nevěrný hajzl, co by ho zasloužil ufiknout.

Umělci jsou rozsévači

A tak když někde zahlédnete nějakou extrémní kritiku Kluse za to, co prováděl svým ženám, automaticky budete mít jasno v tom, komu onen dotyčný fandí. O hudbu tu vůbec nejde.

Nevěra je snad ještě starší než lidstvo. Tomáš je mladý kluk, bývalý sportovec, takže si patrně tyká s přebytkem testosteronu. K tomu má velké charisma, proto by se nikdo nemohl divit, kdyby mu denně chtělo do postele skočit šipku dvacet holek. Tím ho neobhajuju, jen chápu. Tuplem u umělců jsou sexuální románky na jednu noc něco jako koření jejich tvorby.

Respekt pro Tamaru

Obrovský respekt si ale zaslouží jeho žena Tamara. Protože když s někým vybudujete tak velkou rodinu, chce to hodně odvahy, aby dotyčná pokořila své ego a dala šanci manželovi začít brát vztah mnohem vážněji.

Dnes jsou všichni šťastní a Tomáš si snad už taky hlídá zip u poklopce.

Divné, ale geniální

Pro mě je zkrátka Tomáš Klus chytrý kluk, co se dostal na takovou úroveň, kdy cítí potřebu svěřovat se svým blízkým (rozumějte fanouškům) i s tak intimními životními zážitky. Emočně vyprahlí zoufalci jako já možná nechápou, proč to dělá, ale prostě to je jeho součástí a přitom ho to nijak v očích jeho skutečných obdivovatelů nesnižuje. Spíš naopak. Cítí se teď víc jako jeho přátelé.

Klus je prostě geniální. Příznivce si tímto krokem ještě víc získá a řvouni mu můžou být u zádele. A nebyl by to Tomáš, kdyby mezitím do éteru nevypustil další román na téma nevěra

Mohlo by vás zajímat

Další články