Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dědík ze StarDance se po kritice, že měl přibrat, ukázal bez trička: Půvabná farářka se velmi rozhořčila

Martina Viktorie Kopecká se svěřila, že ani ona se dříve necítila ve své kůži dobře.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
bodyshaming

Tanečník Marek Dědík (38) se po dlouhém odhodlávání ukázal svým fanouškům na sociálních sítích bez trička. Přesvědčily jej zprávy od diváků po sobotním přenosu StarDance, kteří Markovi měli potřebu napsat, že přibral. Realita je ale zcela jinde. Vzkaz plný podpory mu poslala jeho hvězdná taneční partnerka, farářka Martina Viktorie Kopecká (35), která se dokonce svěřila s vlastním příběhem. "Začínám se konečně cítit sama sebou," svěřila se.

"Dlouho jsem se rozhodoval, zda tuhle fotku zveřejním, ale některé komentáře, zprávy, které mě přišly po sobotním přenosu, mě trochu o tom přesvědčily," uvádí ve svém příspěvku na Instagramu tanečník Marek Dědík, který se po odvysílání další epizody StarDance nesetkal s příliš lichotivými komentáři.

Několik diváků mu prý napsalo, že přibral. Tyhle domněnky ale nejsou pravdivé, což potvrdil i sám Marek. "Možná to v košili vypadá, že jsem přibral, ztloustl a mám pupek, ale realita je trochu jiná. Díky tanci mám ještě pár kil dolů," svěřil se ke snímku bez trička.

Pod příspěvkem podpořilo Marka několik fanoušků včetně jeho hvězdné taneční partnerky, farářky Martiny Viktorie Kopecké, která mu poslala milý vzkaz: "Marku, jsi krásnou duší v krásném těle." Martině ale příspěvek nedal a promluvila o bodyshamingu, který sama pocítila.

Martina Viktorie Kopecká: Mluvme o tom, co je bodyshaming

"Komentáře o tom, kdo tančí dost anebo málo, kdo kde co má anebo nemá, jsou důkazem, že je neustále potřeba mluvit o tom, co je to bodyshaming - stud za vlastní tělo," také se rozhodla svěřit s vlastní zkušeností, že ani ona sama se v minulosti necítila ve své kůži dobře.

"Když mi bylo dvacet, styděla jsem se za kde co, když mi bylo třicet, začalo to být lepší. Teď, když je mi o pět víc, začínám se konečně cítit sama sebou, ale upřímně, to není v pořádku a je to pozdě. Naše tělo je chrám, máme usilovat o zdraví, fyzické a psychické, a v tom je krása. Takže Marku, děkuji, že tohle téma otevíráš, ono se to určitým způsobem týká každého z nás," dodala Martina Viktorie.

Související články

Další články