Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dědík se těší na miminko: Hvězda StarDance prozradila, že čeká druhé dítě

Dědík se těší na miminko: Hvězda StarDance prozradila, že čeká druhé dítě
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
radost
To je ale skvělá novina... Radostnou zprávou se pochlubil tanečník Pavly Tomicové (57) a Jitky Schneiderové (46) ze StarDance. Talentovaný tanečník Marek Dědík (36) bude brzy dvojnásobným otcem.

Dědíkova krásná manželka Tereza je těhotná. Společný syn Bertram Josef (2) se tak těší na sestřičku nebo bratříčka. „Vždy jsem toužil mít velkou rodinu, byl to můj velký sen. Už při narození Bertrama Josefa jsem věděl, že chci další dítě, a to přišlo rychleji, než jsem čekal. Druhé dítě se má narodit na jaře roku 2020, pohlaví nechceme znát a necháme se překvapit,“ řekl portálu Super.cz Dědík, který zároveň promluvil o tom, že letošní vánoční svátky prožije částečně na horách.

„Vánoce prožijeme v České republice. Před Štědrým dnem jedeme na hory do Špindlerova Mlýna načerpat trochu energie, odpočinout si a ukázat Bertramovi sníh, ale přímo na Štědrý den budeme doma v Praze, kde budeme slavit klasické české Vánoce s cukrovím, pohádkami, koledami a štědrovečerní večeří,“ dodal věčně usměvavý tanečník.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy