Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dědictví, trauma z dětství i podvody: Slunečná lidi baví, v příbězích se poznávají

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
seriál
Ve druhém díle seriálu Slunečná se odkryla tajemství některých postav. Tentokrát se řešilo, jestli statek Popelkových prodat či neprodat, podvody, testy rodičovství či traumata z dětství. Dějová linka toho nabízí opravdu hodně. Podle reakcí diváků je seriál i po druhém díle baví a Slunečnou nazývají seriálem ze života.

Sestry Sylva a Týna Popelkovy se i v druhém díle nemohly dohodnout na tom, jestli statek s penzionem po otci prodají či ne. Srdcařka Týna, kterou hraje Eva Burešová, nechce o prodeji ani slyšet, praktická a vypočítavá Sylva už pozvala odhadce. Ze statku chce vytěžit co nejvíc a prodej vidí jako hotovou věc.

Kostlivci ve skříni

Jankovi, který se vydává za svého asistenta Vildu, překazí pobyt na statku příjezd otce. Návštěva cynického a bezohledného otce odtajnila Jankovo obrovské trauma z dětství, které se přenáší do jeho dospělého života. Nechce se nikde ukazovat a všude za sebe posílá asistenta Romana. Chce prý zůstat v anonymitě kvůli svým dětem, které jednou bude mít. On sám totiž zažil v devíti letech otřesný zážitek, když byl jako syn bohatého podnikatele unesen a několik dnů držen v tmavé kůlně.

Jednoduché to nemá ani Štěpánův otec, který se po synově nehodě dozvěděl, že není vhodným dárcem ledviny – není totiž jeho biologický otec. O šokující informaci ví jenom on a dcera Julča, která se zavázala, že si informaci nechá pro sebe.

Diváky napínavé situace chytily a nemohou si vynachválit herecké obsazení. Podle komentářů na sociální síti se už těší na další pokračování. Situace, které mohou potkat každého z nás, lidi zkrátka baví.

Související články

Další články