Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dědictví aneb Kurvahošigutntág: Irenka se stáhla do ústraní. Už byste ji dnes nepoznali

Dědictví aneb Kurvahošigutntág: Šárka Vojtková propadla plastikám
Zdroj: Česká Televize
+ Dalších 7 fotografií
film

Od natočení kultovního snímku Dědictví aneb Kurvahošigutntág s Bolkem Polívkou uběhlo již 29 let. Kráska s andělskou tvářičkou Šárka Vojtková, která ztvárnila Irenku, se stáhla do ústraní. Dnes byste herečku už jen těžko poznali, zamilovala se do plastik a změnila se k nepoznání. Legendární film si můžete připomenout dnes odpoledne v televizi.

Legendární komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág s hercem Bolkem Polívkou (72) v hlavní roli je stále jedním z nejoblíbenějších českých snímků. Představitelce lehké dívky Irenky Šárce Vojtkové bylo teprve 19 let, když se díky svému fotografovi přihlásila na konkurz. Věra Chytilová její sladkou tvářičku ve filmu chtěla mít. Jenže dnes už to není ta hezká tvářička, jakou byla.

Irenka propadla plastikám

Lidé ji znali jako Irenku, což jí nelichotilo. Role Irenky jí přinesla tak velkou pozornost lidí a médií, že před ní utekla. Její někdejší přítel se rozhodl vycestovat za prací do Itálie, Vojtková sbalila kufry a odstěhovala se s ním. Tam ji zaujalo vše kolem módy, kosmetiky a stylingu. Po návratu do Česka se usadila v rodném Brně, kde založila salon krásy.

Pak přišly na řadu plastické operace... Přirozené stárnutí se některým ženám vůbec nelíbí a dělají všechno proto, aby se mu vyhnuly obloukem. Tak zareagovala i Vojtková a rozhodla se podstoupit několik plastických operací. Mnohdy za to může i nedostatek sebevědomí nebo málo sebelásky. Dnes byste ji možná ani nepoznali. Představitelku Irenky na veřejnosti dnes jen tak nepotkáte...

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy