Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dědička (†19) miliardového pivovarnického impéria zemřela hloupou náhodou: Její orgány zachránily 14 lidí

Dědička (†19) miliardového pivovarnického impéria zemřela hloupou náhodou: Její orgány zachránily 14 lidí
Zdroj: Honor Uloth archiv
smrt
Devatenáctiletá dědička miliardářského pivovarnického impéria Guinness, Honor Uloth, je po smrti. Stačila jedna malá nepozornost a mladé dívce nebylo pomoci. Vnučka Benjamina Guinnesse byla nalezena v bazénu bez známek života. Informoval o tom server týdeníku Focus.

Honor Uloth tragicky zemřela na konci července. Teprve devatenáctiletá dívka se šla hodinu před půlnocí naložit do vířivky a následně zamířila k bazénu. Podle všech dostupných informací to vypadá, že Honor na kluzké podlaze uklouzla, uhodila se do hlavy a spadla do bazénu.

"Zdá se, že zakopla nebo uklouzla, když chtěla skočit do bazénu. Vážně si poranila hlavu a ztratila vědomí," zní oficiální zpráva z vyšetřování nehody. Policie následně vyloučila jakékoliv cizí zavinění.

V bazénu mladou dívku našel její bratr, který ji okamžitě vytáhl a poskytl první pomoc. Honor byla převezena do nemocnice, ale bohužel ji objevili pozdě. O šest dní později, 6. srpna, byla prohlášena za mrtvou. Celá rodina je ze ztráty tak mladičké Honor zdrcena.

Její smrt ale pomohla zachránit život čtyřem lidem a dalším deseti výrazně zlepšit. "Vždy dávala jasně najevo, že pokud by se jí něco stalo, chce, aby její orgány byly darovány. Vypadá to, že pomohla zachránit čtyři životy a vážně zlepšit životy dalších deseti lidí," dodala její rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy