Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dědeček žádal vnučku: Francouzi eXtra.cz popsali, co si myslí o gestu Miloše Kanta

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ Z CANNES
Celý svět nedávno viděl snímky a video z červeného koberce v Cannes, kde český podnikatel Miloš Kant (63) požádal o ruku portugalskou, dnes už bývalou přítelkyni Margaridu Aranhu (25). Měla to být láska, které měl tleskat celý svět. Redaktoři eXtra.cz se vypravili do francouzského Cannes, kde se teatrální žádost o ruku odehrála. A někteří Francouzi se dotazovali, jak láska věkově rozdílného páru vlastně dopadla... Gestu českého milionáře se spíše vysmáli.

Po zasnoubení Margarida postovala na svůj Instagram snímek za snímkem a v příspěvcích vypisovala, jak konečně poznala tu pravou lásku... Ale necelé dva měsíce poté už na jejím účtu nebyla ani jediná fotka, která by vztahu s podnikatelem nasvědčovala.

Redaktoři v Cannes oslovili několik lidí, kteří přiznali, že se v médiích o netradiční žádosti o ruku dočetli, ale že zámožného podnikatele neznají. "Slyšel jsem o tomto muži, který požádal o ruku na červeném koberci svou přítelkyni. Video i snímky byly vidět v tisku. Tohoto pána ani tu ženu však nikdo ve Francii nezná. Jedna z mnoha okázalostí bohatých lidí," řekl redaktorům eXtra.cz Olivier Dambreville.

"Žádost o ruku jsem zaznamenala, protože se o tom v novinách psalo. Nevím o koho ani šlo, přišlo mi to hodně legrační gesto. Jak ta jejich láska vůbec dopadla?," dotazovala se Marie Petit, která rovněž žije v Cannes.

Když redaktoři prozradili dotazovaným, že portugalská sexbomba, která se dříve živila jako tanečnice, se s Milošem Kantem rozešla, příběh teatrální lásky se špatným koncem v lidech vyvolal úsměvy "Může být ráda, přišlo mi to takové, že dědeček žádá o ruku svou vnučku," dodala Marie Petit.

A nutno přiznat, že to není velké překvapení, že se Francouzi lásce podnikatele Kanta vysmáli - když požádal o 38 let mladší dívku o ruku, a to jen po šestitýdenní známosti. Pro místní v Cannes se tak Miloš Kant nesmazatelně zapsal do jejich paměti, a to se nemusel proslavit ani žádnou filmovou rolí. Stačilo pokleknout a udělat to, co by udělal opravdu jen málokdo.

Související články

Další články