Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dechberoucí vystoupení: Mistr USA v krasobruslení vás ohromí svou fenomenální jízdou! Už jste viděli na ledě něco podobného?

Dechberoucí vystoupení: Mistr USA v krasobruslení vás ohromí svou fenomenální jízdou! Už jste viděli na ledě něco podobného?
Zdroj: youtube.com

Jevgeniji Pluščenko a všichni dokonale a roboticky vytrénovaní asijští krasobruslaři, třeste se. Tohle je Jason Brown, devatenáctiletý miláček Ameriky a od včerejška také úřadující mistr USA v krasobruslení.

Jeho volná jízda, kterou můžete zhlédnout na videu, se jmenuje River Dance a Brown v ní natolik exceluje, že od její poloviny nadšení diváci v celé aréně stojí a bez přestávky tleskají. Brown předvádí bezchybné trojné a čtverné skoky, náročnou choreografii a neobvyklé krokové variace, což z něj dělá velmi silného soupeře všem krasobruslařským hvězdám a velkého kandidáta na zisk medaile na nadcházející zimní olympiádě.

I když třeba krasobruslení není vaším oblíbeným sportem nebo ho považujete za zábavu pro ženy, zaručujeme vám, že Jason Brown vás ohromí.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy