Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Dechberoucí nádhera: Na Kostarice začaly z nebe pršely květy! Šlo o zázrak?

Na ulice a domy zasypané květinami byl skutečně nádherný pohled.
Zdroj: Archiv

V jisté kostarické vesnici „napršelo“ 8 milionů pestrobarevných okvětních lístků. Nejednalo se však o zázrak, ale o součást reklamní kampaně na propagaci nových 4K Ultra HD televizorů značky Sony.

Jak dokazují snímky, které si můžete prohlédnout v naší galerii, na ulice a domy zasypané květy byl skutečně nádherný pohled. A co je na celé věci to nejzajímavější – všechny okvětní lístky byly pravé! Podle dostupných informací je realizační tým sbíral přibližně dva týdny a jejich celková hmotnost dosáhla těžko uvěřitelných cca 3,5 tun.

„K rozfoukání květů po vesnici a jejím okolí jsme použili speciální ventilátory a pak už jen fotili a natáčeli. Do výsledného reklamního videa byly přidány i nějaké vizuální efekty, ale jeho převážnou většinu tvoří skutečné záběry,“ uvedl režisér Jaron Albertin.

Pokud vás napadla otázka „proč právě 8 milionů“, vězte, že právě tolika pixely se obrazovky výše zmíněných 4K televizorů mohou pochlubit.

Související články

Další články