Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dechberoucí forma Emmy Smetany: 24 dní po porodu se ukázala ve spodním prádle

Krásná Emma Smetana ukázala formu po porodu.
Zdroj: Se souhlasem E. Smetany
+ Dalších 5 fotografií
forma

Emma Smetana (33) a její partner Jordan Haj (32) přivítali 12. dubna na svět jejich druhé děťátko, a to krásnou dceru, kterou pojmenovali Ariel Ava. Téměř měsíc po porodu se rozhodla jít Emma s kůží na trh a zvěčnila svou postavu pouze ve spodním prádle. Bříško je téměř pryč a od fanoušků si vyslechla samou chválu. Navíc prozradila, co jí pomáhá k návratu do předporodní formy.

Emma Smetana se stala před necelým měsícem dvojnásobnou maminkou. S partnerem Jordanem Hajem se stali rodiči druhé dcery, která dostala něžné jméno Ariel Ava a jejich prvorozená dcera Lennon Marlene (4) je tak velkou sestřičkou.

Zdravé tělo, zdravý duch

Emma patří mezi ženy, které o sebe a své zdraví pečují. Na svých sociálních sítích se proto se svými fanoušky rozhodla sdílet snímek své aktuální formy. Svým fanouškům navíc prozradila, jak si svou postavu aktuálně udržuje. Kupodivu to nejsou žádné složité kroky, ba naopak běžné činnosti, kterými se může inspirovat téměř každá maminka.

"24 dní od porodu! Utíká to neskutečně. A břicho je kupodivu skoro pryč. Břišní svaly teprve začnu posilovat. Ale vydatné kojení + vyvážená strava + jóga + každodenní procházky + pár cviků, co mi poradili v Podolí. Cítím se paradoxně líp než po prvním porodu," svěřila se půvabná moderátorka, která na snímku vyzdvihla i svou přirozenou krásu a tvář bez make-upu. Netrvalo dlouho a Emmu její sledující zahrnuli krásnými vzkazy.

"Emmo, vy jste prostě nádherná," píše jedna z fanynek. "Vypadáte naprosto fantasticky, Emmo," dodávají další sledující, některé maminky k milým vzkazům také připojily své zkušenosti s formováním těla po porodu.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy