Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Je to šťastný muž! Podívejte se na nejkrásnější fotky ze svatby Moniky a Andreje Babišových!

Po 23 letech společného života se vzali…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Monika Babišová (43) řekla ANO šéfovi ANO Andreji Babišovi (62). Byla to nádherná veselka. Decentní ženich a překrásná nevěsta oslnili veřejnost v Česku i na Slovensku.

Po 23 letech společného života si konečně dali manželský slib. Zakladatel a šéf hnutí ANO Andrej Babiš si v sobotu na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic vzal za manželku svou partnerku Moniku. Redakce eXtra.cz novomanželům gratuluje. Podívejte se do fotogalerie, kde najdete výběr těch nejhezčích fotek.

Byla to svatba opravdu velmi povedená! Monika Babišová měla nádherné šaty od zahraničního návrháře. Naplno tak ukázala plný dekolt, který magicky přitahoval pohledy mužů i žen. Monika Babišová již dříve prozradila, že si šaty našla na internetu a hned se jí zalíbily.

Andrej Babiš vedle ní působil velmi uvolněně. Žertoval s novináři a měl od rána vynikající náladu.

Na obřad si vzal šedý oblek s bílou květinou v kapsičce. Podle tradice si oba novomanželé navlékli snubní prsteny. Monika ho má ozdobený diamanty, Andrej ho má bez zdobení. Podle webu idnes.cz nevěstu nalíčila vizážistka Ivana Tokárska. Účes nevěstě vytvořil kadeřník Martin Marty Tyl.

Na proslulou farmu Čapí hnízdo dorazilo asi 250 hostů. K poslechu hrála klasická hudba, večer lidi bavil Michal David. O jídlo pro hosty se postaral šéfkuchař Ladislav Douša.

Celý večírek pak zakončil ohňostroj. A kam že to manželé vyrazí na svatební cestu? Oba prý touží po tom podívat se na exotický ostrov Bora Bora. Bude svatební cesta hodně žhavá? Jako byl polibek? „Byl to francouzský polibek, vynutil jsem si ho a psal jsem jí dopoledne, aby ho neodflákla,“ pochlubil se Babiš novinářům z Blesku.

Související články

Další články