Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Decastelo řádí na dovolené: Svléká se do naha a řeší hanbaté přívěsky! FOTO UVNITŘ

Eva své fanoušky zásobuje informacemi z dovolené.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Eva Decastelo (39) si momentálně užívá s rodinou slunného Řecka a nebyla by to ona, kdyby své fanoušky pečlivě neinformovala o tom, jak na dovolené řádí. Kromě focení své sexy postavičky si moderátorka neodpustila udělat podrobnou reportáž o suvenýrech ve tvaru penisu.

Zasloužilého odpočinku si dopřává Eva Decastelo (39) na dovolené v Řecku a i když je tam s celou rodinou, nezabrání jí to v tom, aby řešila umělé penisy, které se tam prodávají na každém rohu jako suvenýr.

Falickými tvary nejrůznějších velikostí i materiálů je moderátorka doslova fascinovaná a nakazila tím i své přátelé. Dává sice najevo, že nechápe, jak si to někdo může koupit, zároveň ale vyhlásila soutěž, že kdo má „pindíka z Kréty“ doma, tomu přiveze malý dárek.

Kromě natáčení videí se Eva moc ráda fotí nahá a vůbec jí nevadí, že má pár kilo navíc. Jejímu sex-appealu to nijak neubralo. Ba naopak.

Související články

Další články