Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Debbie Rowe promluvila o životě s Michaelem Jacksonem. Byla pro něj jen dělohou

Debbie Rowe promluvila o životě s Michaelem Jacksonem. Byla pro něj jen dělohou
Zdroj: Archív Debbie Rowe
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY
Debbie Rowe, která dnes slaví dvaašedesáté narozeniny, se proslavila coby exmanželka popového krále Michaela Jacksona. Společně mají dvě děti, Rowe se ale nebojí mluvit o tom, že pro Jacksona byla pouhou dělohou a jejich sňatek byl jen účelový. V současné době však Debbie řeší úplně jiné problémy a bojuje s rakovinou prsu, která ji trápí už dlouhé čtyři roky.

Debbie Rowe se narodila ve Washingtonu, ale její rodiče se krátce před jejími druhými narozeninami rozvedli. O její výchovu se tak musela postarat matka, které měla po ruce i oddané tety a babičky.

Jak Debbie Rowe potkala Michaela Jacksona?

I proto z Debbie vyrostla soběstačná žena, která se vdala za Richarda Edelmana a zdálo se, že bude šťastná. Během manželství konvertovala i k judaismu, ovšem po šesti letech se manželé rozvedli.

Život se jí změnil v polovině osmdesátých let, kdy se potkala se slavným Michaelem Jacksonem Debbie tehdy totiž pracovala jako dermatologická asistentka na klinice doktora Arnolda Kleina, kde král popu řešil svůj problém s kožním onemocněním zvaným vitiligo.

Děti Debbie Rowe a Michaela Jacksona

A v listopadu roku 1996 už společně stáli před oltářem. Bylo to přitom ve stejném roce, co se Jackson rozvedl se svou první manželkou Lisou Marií Presley V den svatby už byl na cestě jejich první syn Prince Michael Jackson, který se narodil tři měsíce po svatbě. A o rok později přišla na svět i dcera Paris Katherine Jackson

Jenže o tři roky později se pár rozvedl a obě děti byly svěřeny do starostlivosti otce, který si své otcovství užíval naplno. A co Rowe? Ta na tom byla po rozvodu velmi dobře, protože získala osm milionů dolarů. Jenže v roce 2004 byl Jackson obviněn ze sexuálního obtěžování a Debbie rázem chtěla získat děti zpět.

Jackson byl ale po roce ze všech obvinění osvobozen. Po jeho smrti se pak Debbie Rowe domlouvala na péči o děti s Michaelovou matkou, která se stala jejich opatrovnicí.

Byla jsem jen dělohou

Debbie se o společném vztahu s Jacksonem rozpovídala poté, co legendární zpěvák odešel do hudebního nebe. Podle informací, které se objevily na stránce express.co.uk, Rowe tvrdí, že s Michaelem nikdy neměla sex a byla pro něj jen pouhou dělohou a ženou, která mu měla přivést na svět děti. Oplodněna byla uměle na klinice.

Rowe se časem znovu zamilovala a její novou láskou se stal Marc Schaffel, který byl Jacksonovým bývalým zaměstnancem. V roce 2014 pár oznámil zásnuby, ale o dva roky později byla Debbie diagnostikována rakovina prsu, se kterou se pere dodnes. A její děti ji v tomto těžkém boji poskytují obrovskou podporu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy