Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Debbi, Lambora, Zach a Fialová: Kdo má největší šanci vyhrát Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
finále
Show Tvoje tvář má známý hlas se v sobotu dočká velkého finále. O vítězství budou bojovat Debbi (26), Marek Lambora (24), Kateřina Marie Fialová (22) a Roman Zach (46). Kdo má největší šanci z pódia odejít jako vítěz?

Tvoje tvář má známý hlas se řítí do finále. Svůj boj o celkové vítězství svede čtveřice finalistů, ostatní soutěžící, jejichž body na postup do finále nestačily, si nesoutěžně zazpívají duety.

Benjamínek pořadu Kateřina Marie Fialová byla zpočátku soutěžící, kterou diváci na výhru rozhodně netipovali. Její šance na výhru se ale postupně začaly zvedat a především po bravurně odzpívané písni Seňorita od Camily Cabello si někteří diváci myslí, že právě ona se stane absolutním vítězem. Ve finále bude zpívat píseň The Greatest od zpěvačky Sii.

Především mladší divačky budou ve finále fandit herci Marku Lamborovi. Ten v show předvedl hned několik skvělých proměn, nepochybně tou nejlepší však byla ta v zpěvačku Cher, kterou dokázal dokonale napodobit. Ve finále se promění v Prince a zazpívá píseň Cream.

Podle komentářů na sociálních sítích má největší fanouškovskou základnu zpěvačka Debbi. Ve Tváři se jí povedlo napodobit specifický hlas zpěvačky Christiny Aguilery a ke svému dokonalému zpěvu navíc přidala i několik svůdných pohybů. V sobotu se promění na divu Beyoncé a zazpívá píseň If I Were a Boy.

Do finále se dostal i herec Roman Zach, jehož interpretace písně skupiny Rammstein byla podle porotců tou nejlepší, kterou v show kdy viděli. Na finále si vybral píseň Lionela Richieho Say You, Say Me. Právě Zach je mužským favoritem diváků, což ho staví do souboje s diváckou favoritkou Debbi.

Zklamání fanoušků

Až překvapivá spousta diskutujících na sociální síti tvrdí, že jednoho člena finálové čtveřice by měl nahradit Robert Urban. Jeho talent prý v soutěži zůstal nedoceněný a možnost bojovat o výhru mu podle diváků měla být poskytnuta.

Mohlo by vás zajímat

Další články