Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Debakl princezny Droběny: Nechala se udolat o 200 kilo lehčí ženou, pak plakala jak želva

+ Dalších 69 fotografií

Nejbizarnějším zápasem posledního turnaje RedFace byl bez diskuzí ten, ve kterém se utkala čtvrt tuny vážící Lucie Droběna Kotlárová, která nastoupila do zápasu se soupeřkou, byla skoro o dvě stě kilogramů lehčí. Ta Droběnu naprosto rozdrtila, a to se v podstatě nemusela vůbec snažit. Droběna se následně rozplakala a v rozhovoru pro eXtra.cz hořekovala, jak prohry lituje.

Jedním z hlavních zápasů večera RedFace byl zápas 250 kilo vážící Droběny z rodinného klanu Kotlárovců a drobné Reginy. Mezi ženami byl váhový rozdíl kolem dvou set kilogramů a předem tak nebylo možné předpovídat, zda zvítězí mrštnost soupeřky či doslova brutální převaha Droběny.

Moderátor Aleš Bejr uvedl Lucii Kotlárovou mocným pokřikem, ta nastoupila se vší slávou s podpůrným týmem v zádech. "Jsem zvědavý, jak dopadne tenhle skoro hlavní fight večera," hřímal Bejr, který turnajem provázel.

Droběna neměla šanci

Regina nejdříve Droběnu obíhala, ta na mrštnější soupeřku nestačila a bylo vidět, že se Regina snaží Droběnu unavit. Pak přišel první výpad a Droběna se s rachotem zřítila k zemi. Bizarnější zápas tu snad ještě nebyl. Regina si byla velmi dobře vědoma, že ji čtvrttunová soupeřka nemá šanci dostat.

Nakonec se však obě ženy ocitly na zemi a Droběna se soupeřku snažila zalehnout. To se nedařilo a Regině se nakonec podařilo vstát. Droběna měla se vstáváním o poznání větší problémy. Druhé kolo probíhalo v podobném duchu, na jeho konci se Droběna sotva držela na nohou.

Trapný konec

Třetí kolo bylo ve znamení trapasu. Droběna nebyla schopná své soupeřce zasadit jediný úder a koncem kola už netrpělivě sledovala časomíru. Na rychlejší soupeřku absolutně nestačila. Zoufalý tým se sice snažil dávat jí pokyny, ale nebylo to nic platné. Po třetím kole skončil souboj jasným vítězstvím Reginy.

Organizátoři to ale nechtěli vzdát a vyhlásili remízu s tím, že rozhodne poslední pětiminutové kolo. To však Droběna nevydržela, a jakmile znova upadla a Regina jí začala zasazovat údery, odklepla konec. Výsledek tak byl jasný a Droběnino trápení bylo ukončeno.

Droběna se rozplakala

V rozhovoru pro eXtra pak Droběna ronila slzy zklamání. "Myslela jsem, že Reginu utnu v prvním kole, to se ale nestalo. Překvapilo mě, že jsem vydržela skoro čtyři kola, před měsícem bych nevydržela ani to jedno. Před dvěma měsíci jsem prakticky ani nepřešla celou zahradu, takže asi tak," svěřila se nám.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy