Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Debakl na Nově: Šéfka končí po 3. dílu! Zlomila jí vaz mizerná sledovanost i bídné recenze

Seriál Šéfka.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Seriál

Krimiseriál Šéfka z dílny televize Nova končí po třech dílech. Série s Kateřinou Winterovou v hlavní roli se dočkala mizerného diváckého přijetí, stejně tak si nevedla dobře ani u kritiků. Šéfka nakonec doplatila i na konkurenci Primy a ČT1. O konci seriálu informoval portál Médiář.Seriál Šéfka se měl svézt na vlně v poslední době oblíbených krimisérií, nakonec ale nečekaně pohořel. Dílo režisérů Róberta Švedy a Petera Magáta z prostředí oddělení vražd pražské policie s Kateřinou Winterovou v hlavní roli končí po odvysílaném třetím dílu.

První epizoda, která byla na Nově vysílána 26. února, měla podle dat portálu Mediaguru dobrý rozjezd a předčila konkurenční pořad Duch z dílny televize Prima. Od té doby ale následoval strmý pokles, pod který se podepsaly i špatné kritické a divácké recenze. Šéfka má totiž na webu ČSFD bídné hodnocení 43 procent. Následující epizody srazil i start druhé řady soutěžní show Peče celá země na ČT1.

Původně měl mít seriál deset dílů, televize Nova ho ale podle informací Médiář stáhla z vysílání po třetí epizodě, která měla sledovanost necelých 600 tisíc diváků. "Seriál Šéfka odpadá bez náhrady," sdělila televize Nova v programových plánech pro následující tři soboty.

Šéfka tak bude nahrazena jiným pořadem, a to vědomostní soutěží Na lovu: Hvězdný speciál. V sobotu se diváci mohou těšit například na celebrity, jako jsou Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel, Rey Koranteng a Richard Genzer. Pořadem bude provázet herec, moderáotr a oblíbený komik Ondřej Sokol.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy