Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dcery si hrály celý den s mrtvolou otce. Strávily s ním víc než dvanáct hodin!

Chris Daykin zemřel na srdeční selhání, zrovna když se staral o své dvě malé dcery. Pearl (4) a Iris (2) pak byly nuceny strávit s mrtvým tělem jejich otce více než dvanáct hodin. Vzhledem k nízkému věku oběma děvčatům nedocházelo, co se vlastně stalo, a snažily se otce vzbudit.

Zodpovědný otec dvou malých dcer Chris Daykin zemřel na srdeční selhání zrovna ve chvíli, kdy je měl na starosti. Pearl a Iris se pak snažily svého milovaného tatínka vzbudit. Avšak neúspěšně. Obě děti údajně mrtvého tatínka objímaly a mazlily se s ním. Školka, kam dívky z pochopitelných důvodů nedorazily, kontaktovala celý den právě Chrise. Ten telefon už zvednout nemohl, píše Daily Mail.

Manželka Chrise Helen Daykin se o jeho smrti dozvěděla až hovorem od své matky, která viděla, že se v jejich domě nesvítí, a venku našla krabici od mléka. Ihned zalarmovala policii, která do jejich domu v Halifaxu, v západním Yorkshiru okamžitě dorazila. Děti vypověděly, že tělo jejich otce bylo chladné, a aby se jeho stav zlepšil, snažily se mu dávat tablety do úst. Ty nejspíše našly v kuchyni. „Jinak celý den strávily nahoře v domě a nesešly dolů. Byly hladové a hrály si spolu a se vším okolo nich. S make-upem i s mými botami. Neopustily dům,“ popisuje matka děvčátek osudný den.

Helen svému muži ještě to ráno volala, a když to nezvedal, myslela si, že je příliš zaneprázdněný. Rozhodně ji nenapadlo, že je mrtvý. Chris Daykin byl otcem v domácnosti a často své dcery vypravoval do školky, zatímco jeho žena cestovala za prací až do Londýna.

Související články

Další články