Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcery se už nemůže dočkat: Manželka Davida Limberského ukázala těhotenské bříško

Zdroj: archiv Lenky Limberské
+ Dalších 15 fotografií
těhotenství
Ještě přibližně dva měsíce si musí Lenka Limberská (36) počkat. Na prvního společného potomka s manželem Davidem Limberským (36) se těší jako nikdy v životě. Aby si vyhlížení porodu modelka zkrátila, nechala se nafotit s bříškem a výsledek je skvostný.

„Každým dnem je větší a větší a já s ní. Je neuvěřitelné, jak to ta příroda všechno zařídila,“ rozplývala se Lenka Limberská u fotky, na které si hladí těhotenské bříško. Modelce požehnaný stav sluší a fotbalista David Limberský, jenž se otcem stane už potřetí, nemůže být pyšnější.

Plzeňský bouřlivák už má dceru Natálii a syna Davida z předchozího vztahu s Michaelou Kratochvílovou. Teď se mu narodí další holčička. „Je mi jasné, že zklamu spoustu fotbalových nadšenců, že žadný malý fotbalista po tatínkovi nepříjde, ale není všem dnům přece konec,“ naznačila Lenka, že s výrobou dětí možná ještě neskončili.

Velký sen

„Já si holčičku hrozně moc přala odjakživa, tak jsem šťastná, že se mi můj malý velký sen splnil. S tatínkem se na naši princeznu Lilien už moc těšíme,“ dodala.

Narození Lilien mělo být velkým finále kariéry Limberského, koronavirus ale plány zpřeházel. Třetí dcera se tak fotbalistovi kvůli odkladu narozí ještě během poslední sezóny.

Související články

Další články