Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dcery se už nemůže dočkat: Manželka Davida Limberského ukázala těhotenské bříško

Dcery se už nemůže dočkat: Manželka Davida Limberského ukázala těhotenské bříško
Zdroj: archiv Lenky Limberské
+ Dalších 15 fotografií
těhotenství
Ještě přibližně dva měsíce si musí Lenka Limberská (36) počkat. Na prvního společného potomka s manželem Davidem Limberským (36) se těší jako nikdy v životě. Aby si vyhlížení porodu modelka zkrátila, nechala se nafotit s bříškem a výsledek je skvostný.

"Každým dnem je větší a větší a já s ní. Je neuvěřitelné, jak to ta příroda všechno zařídila," rozplývala se Lenka Limberská u fotky, na které si hladí těhotenské bříško. Modelce požehnaný stav sluší a fotbalista David Limberský, jenž se otcem stane už potřetí, nemůže být pyšnější.

Plzeňský bouřlivák už má dceru Natálii a syna Davida z předchozího vztahu s Michaelou Kratochvílovou. Teď se mu narodí další holčička. "Je mi jasné, že zklamu spoustu fotbalových nadšenců, že žadný malý fotbalista po tatínkovi nepříjde, ale není všem dnům přece konec," naznačila Lenka, že s výrobou dětí možná ještě neskončili.

Velký sen

"Já si holčičku hrozně moc přala odjakživa, tak jsem šťastná, že se mi můj malý velký sen splnil. S tatínkem se na naši princeznu Lilien už moc těšíme," dodala.

Narození Lilien mělo být velkým finále kariéry Limberského, koronavirus ale plány zpřeházel. Třetí dcera se tak fotbalistovi kvůli odkladu narozí ještě během poslední sezóny.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy